nutriční typologie
23/03/2015
Kategorie: Diety, Novinky

Svět zdraví – recenze

Dosáhnout ideální váhy a zlepšit si váš zdravotního stav, to slibuje více jak 100 odborníků ze Světa zdravína základě analýza genů, krve, pH organismu a v neposlední řadě také fyzických i psychických dispozic.Co je Svět zdraví, to byste měli zjistit z naší recenze. Na internetu můžete najít také Svět zdraví – diskuze, kde si přečtete, zda jsou klienti s nabízenými službami spokojeni.

Svět zdraví – historie vzniku

V roce 2010 vznikla síť poraden Svět zdraví pod vedením předního českého odborníka na výživu RNDr. Petra Fořta, Csc. ve spolupráci s majitelem Světa zdraví, panem Josefem Hůlou. Tito dva pánové odstartovali Komplexní nutriční typologie, metodu, na které je postaven koncept Svět zdraví. V ledu 2011byla otevřena první pilotní provozovna Světa zdraví. Ve stejném roce byla ustavena Lékařská rada Světa zdraví. Členové jsou jak přední čeští odborníci na výživu, tak i lékaři. V následujících letech se Síť poraden Svět zdraví rychle rozrostla. V roce 2013 byla založena Akademie Světa zdraví – systém školení nutričních specialistů. V témže roce provozovny Světa zdraví začínají nabízet genetické testování. V roce 2014 je nabídka služeb rozšířena o Mikroskopické vyšetření krve.

Svět zdraví – metoda

Vyšetřeni budete na certifikovaném přístroji, který určí váš metabolický věk a kolik máte vnitřního tuku. Z vyšetření se dále dozvíte obsah tuku, svaloviny a vody v těle. Následně vám poradce na základě měření určí, jaká je vaše ideální hmotnost. Při konzultaci se specialistou budou projednávány vaše stravovací chyby. Bude vám navržen konkrétní plán pro získání vhodné váhy a kondice. Poradce vám také vysvětlí Komplexní nutriční typologii s tím, že vám navrhne možnost vstoupit do programu. Díky genetickému vyšetření nebo vyšetření krve bude možné vypracovat váš individuální stravovací plán a upozornit vás na možná zdravotní rizika.

Co je komplexní nutriční typologie

Komplexní nutriční typologie je ucelený systém, na jehož základě vám bude stanoven nejvhodnější, individuální stravovací plán, abyste dosáhlijak ideální váhy, tak i kondice. Metody jsou popsány výše. Zapojíte-li se do Komplexního nutričního plánu, získáte nutriční profil osobnosti, osobní stravovací plán se seznamem vhodných i nevhodných potravin. Program pro trvalé zhubnutí a získání kondice vám vypracuje jeden z 95 profesionálně vyškolenýchspecialistů, které můžete navštívit v jedné z 57 poboček. Svět zdraví nabízí na svých internetových stránkách mimo jiné také zdravé recepty.

34 komentářů
 1. krejci-libor@seznam.cz'
  • maty66501@seznam.cz'
 2. zivijo@seznam.cz'
 3. dana.pavlickovaaa@seznam.cz'
 4. misarajska@seznam.cz'
 5. eliska.metlova@seznam.cz'
  • sabina.malkova@email.cz'
 6. saraelsikova@seznam.cz'
  • hana.mila@email.cz'
 7. rosicaci@seznam.cz'
 8. rosicaci@seznam.cz'
 9. fontanka.m@seznam.cz'
 10. zivijo@seznam.cz'
 11. alice@seznam.cz'
 12. lenka.vinkler@seznam.cz'
 13. marci.idol@seznam.cz'
 14. jankose@seznam.cz'
 15. petrovizvinohrad@centrum.cz'
 16. renca@seznam.cz'
 17. lena@seznam.cz'
 18. elen@seznam.cz'
 19. linda@seznam.cz'
 20. zivijo@seznam.cz'
 21. maty66501@seznam.cz'
 22. jankose@seznam.cz'
 23. petrovizvinohrad@centrum.cz'
 24. pepazkarlina@volny.cz'
 25. jankose@seznam.cz'
 26. jankose@seznam.cz'
 27. jankose@seznam.cz'
 28. jankose@seznam.cz'
 29. jankose@seznam.cz'
 30. jankose@seznam.cz'
 31. jankose@seznam.cz'

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *