MBA náhled

Studium MBA: Vaše cesta k lepšímu uplatnění na trhu práce

Pracovní trh v současné době doslova praská ve švech. Uplatnit se není vůbec jednoduché. Vyzrát na jeho přesycení ale můžete kvalitním vzděláním, které bude lákat zaměstnavatele. Naším tipem je studium manažerských programů MBA, které jsou v současné době velmi žádané. Není se čemu divit, jelikož je tento titul oceňován jak u nás, tak především v zahraničí. Představme si tedy hlavní přednosti studia a konkrétní vzdělávací instituci včetně pestré palety programů, jež nabízí.

Blokový modul

Zdroj obrázku: businessinstitut.cz

Cesta za lepším životem

Řada studijních programů je koncipována tak, že si studenti odnesou pouze teoretické znalosti, které mnohdy ve svém životě nevyužijí. Moderní studium MBA je v tomto ohledu zcela odlišné. Je totiž realizováno s maximálním důrazem na pozdější uplatnění v praxi. Často je kombinováno přímo s přednáškami známých podnikatelů a lidí, kteří se v oblasti byznysu úspěšně pohybují již dlouhou dobu. Na základě studia tedy získáte poznatky, které ihned v praxi využijete, jelikož budete žádaným artiklem na trhu práce. Samozřejmostí bude i vaše vyšší finanční ohodnocení v důsledku zastávání vedoucí manažerské pozice.

Business Institut EDU a.s. nabízí víc…

Libí se vám MBA titul a studium s ním spojené? Pokud ano, vsaďte na specializovanou a časem prověřenou vzdělávací instituci se zcela inovativním přístupem k výuce. Výbornou volbou je Business Institut EDU a.s., člen známé americké asociace Accreditation Council for Business Schools and Programs (ACBSP). Studium na této škole je inovativní zejména v přístupu kvalitních lektorů a také důrazu na vaši individualitu. Kapacita každého studijního programu je totiž omezena na pouhých 15 studentů, kterým se lektoři mohou dokonale věnovat. Zmínit bychom měli i pravidelné přednášky známých osobností. Na Business Institutu EDU a.s. tak měli studenti a absolventi možnost naslouchat například Janu Přeučilovi, Romanu Vaňkovi, MUDr. Janu Cimickému, CSc., prof. MUDr. Janu Pirkovi, DrSc. a mnohým dalším. Určitě není od věci přečíst si podrobněji i reference absolventů.

Blokový modul s Janem Přeučilem

Zdroj obrázku: businessinstitut.cz

Vyberte si program na míru

Zvolit si samozřejmě budete moci studijní program dle svého zaměření. Jmenovat bychom mohli programy jako Projektové řízení a plánování, Strategické řízení podniku anebo Management a řízení ve zdravotnictví a mnohé další. Jinak se studium může soustředit i na lidské zdroje, informatiku, cestovní ruch, právo a mnohé ostatní oblasti.

Zdroj náhledového obrázku: businessinstitut.cz

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.

1 komentář

  1. jana Odpovědět

    Na doporučení kolegy jsem se rozhodla vystudovat CEMI a té volby rozhodně nelituji – komunikace s lektory a skladba studijních předmětů byla na skvělé úrovni, navíc jsem získala hodně nových pracovních kontaktů!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *