Rostoucí židle

Stokke Tripp Trapp: Židle, jež poroste spolu s dítětem

Ergonomické sezení je nesmírně důležité jak u dospělých, tak především u dětí. Právě ony potřebují dostatečné pohodlí. Sedět u stolu s dospělými je pro malé caparty mnohdy složité, jelikož jim klasická židle nevyhovuje. Zkrátka jsou na ni ještě malí. Neustálé nakupování nejrůznějších židlí, které budou dítěti vyhovovat, by bylo zbytečné mrhání penězi. Proto se vyplatí zvolit moderní rostoucí židli. Naším tipem je Stokke Tripp Trapp. Na její přednosti se zaměříme podrobněji.

Ergonomický design a jednoduché nastavení

Díky elegantnímu a funkčnímu designu je umožněno správné ergonomické sezení. Výšku i hloubku desky si nastavíte přesně podle potřeb dítěte. Zlepšení držení těla je samozřejmostí, přičemž nohy zůstávají z pohledu pohybu naprosto svobodné. Změna polohy těla s přesunutím váhy je bezproblémová. Výhodou této dětské židličky je použití od 6 měsíců až do období dospívání.

S důrazem na bezpečnost a komfort

Spolehnout se můžete na to, že židlička Stokke Tripp Trapp odpovídá veškerým platným mezinárodním bezpečnostním normám. Nastavit si na ní lze jednoduchým způsobem výšku i hloubku sedu. Hýbat přitom lze i s opěrkou nohou. Opora stehen i chodidel bude zajištěna. Dítě dosáhne pohodlně na jídlo, případně hračky a cokoli dalšího.

Do vašeho interiéru zkrátka padne

Stokke Tripp Trapp se vyznačuje i nadčasovým designovým provedením. Volit lze ze spousty zajímavých barevných odstínů. Ochranný nátěr dokáže omezit riziko poškrábání a vybírat si můžete z několika barevných odstínů. Určitě se vyplatí prohlídka nové kolekce pro rok 2017. Ryze přírodní jednoduchý vzhled inspirovaný typickou severskou přírodou vytváří harmonii se vším všudy. Vše podtrhne masivní bukové dřevo pocházející z obnovitelných plantáží. Právě ono zajistí pružnost i stabilitu židle.

Zdroj náhledového obrázku: mybabystore.cz

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *