Slova, která se při sexu neříkají. Způsobí jen trápení

Sex a řeči 2

Muži mají v úmyslu šířit sperma, kde se dá. Je to tak sociálně nastavené odjakživa! Člověk by si myslel, že díky těmto vlastnostem bude sex jejich doménou. Ale protože se i mistr tesař také někdy utne a udělá pekelnou botu, nemáme se čemu divit. Většinou jim stačí jedna věta, aby v posteli pokazili, co mohli! Tady je 6 výrazů, které by si muži měli nechat při sexu pro sebe!

PROČ ti to neustále trvá tak dlouho?

Jejda. Obvykle tímto výrokem muž potřebuje svést svou neschopnost na vás a tváří se u toho i otráveně. Je to klasický projev, který se dědí? Pokud ho ihned nevyhodíte z bytu (což by si zasloužil), vymažete jeho číslo a přestěhujete se, aby vás znovu neotravoval, reagujte stejným kalibrem. Hlavní obranou je útok! Tak co na to říct? „To ti vždy trvá tak dlouho, než najdeš, co máš?“

Tak co, už jsi byla?

Neexistuje debilnější dotaz, než tenhle… Toto opravdu nebylo poznat??? Máte snad povinnost mu vysvětlovat, jak to chodí a co má cítit a pozorovat? Opravdu se vám chce zůstávat s takto nevšímavým chlapem?

Nenávidím kondomy, musím ho nasazovat?

Víš, že ne? Proboha, proč taky! Opravdu si s tebou ráda užiju i bez něj a mám jasnou představu o svém plánu na několik následujících měsíců. Dosáhnu toho, že budu trávit čas v ordinaci venerologa a naladím se na to, aby správce řekl, že volaná strana je nedostupná, když ti to budu chtít spočítat! To jsou ti chlapi tak blbí a nezodpovědní?

JO, Ivano, nezastavuj!

To člověka zvedne z postele a ze židle. Zvlášť v případě, že se jmenujete Pavla a jste od této chvíle v rozpoložení spáchat vraždu. Opravdu vás oslovil jiným jménem? To je trestuhodné a na pěst! Myslíme, že je zřejmé, co tento muž nedávno dělal. Už se s ním dále nezdržuj a pošli ho zpátky, odkud přišel!

Sex a řeči
Foto: Pixabay

Moje EX to dělala jinak

Chtěli jste studenou sprchu? Co jiného zabere lépe něž ex? Taky vás opravdu nezajímá, jakou postelovou akrobacii dělala jeho ex nebo jak pravidelně ti dva měli sex? Bože, jak tohle může někdo vytahovat v tom nejlepším, to prostě nejde pochopit. A pravděpodobně to nikdy nepochopíme! Měli byste mu raději zavázat ústa…

Ty před tebou se mnou byly spokojené

Třešnička na dortu a největší rána přímo do hrudi a břicha. Takhle se chce někdo před vámi blýsknout? Naneštěstí, to má úplně jiný efekt, než zamýšlel. Blázen se ještě chlubí svými předešlými zářezy. Sebechvála smrdí, a v tomto případě smrdí víc, než by měla. Muž na slovo vzatý drží ústa zavřená a své postelové schopnosti demonstruje činy – ne slovy. Ale k tomu musí opravdu teprve dospět.

Zdroje info: novinky.cz, blesk.cz

Náhledové foto: Pixabay