Senior Park – nový domov pro vás i vaše nejbližší

Senior park

Lékem na sociální izolaci a neduhy stáří je pro všechny seniory zejména všímavé okolí a pomoc v případě potřeby. Tyto a mnohé další služby nabízí svým nájemníkům Senior Park v Hrádku nad Nisou nedaleko Liberce. Jde o bydlení se servisní službou, které poskytuje alternativu domovům pro seniory v Liberci a také pečovatelské službě v Hrádku nad Nisou. Zaměstnanci Senior Parku poskytnou vašim blízkým veškerou péči, kterou potřebují vzhledem ke svému věku, či zdravotnímu stavu.

Architektonicky jsou Senior Parky tvořeny společným atriem a samostatnými byty. Byt si nájemník zařídí dle svého vkusu a vybaví si jej vlastním majetkem z původního domova. Také si s sebou může přinést domácího mazlíčka, díky němuž bude trávit více času v okolí Senior Parku na procházkách. Komunita obyvatel podporuje společenský život v Senior Parku díky společným zájmům a koníčkům, jako jsou ruční práce, fotografování či četba literatury.

Senior park

Zdroj obrázku: senior-park.cz

Aktivní styl života zajišťují v Senior Parku také besedy, společné návštěvy divadel a plánování výletů. V případě potřeby je k dispozici bezbariérové vozidlo, kterým zaměstnanci zavezou seniory k lékaři, do lékárny, či na nákupy.

Vlastní byt s kuchyňkou a sociálním zázemím je možné využít i na rodinná setkání, oslavy narozenin, kdy hosté mohou následně u seniora i přespat. V případě zhoršení zdravotního stavu se o seniora postará terénní pečovatelka a poskytne mu veškerou nutnou podporu. Senior tak zůstává v místě, kde si již zvykl a spřátelil se se sousedy.

Navštivte Senior Park v Hrádku nad Nisou a udělejte si vlastní obrázek o životě zde. Uvidíte, že naši obyvatelé jsou spokojení, nepodléhají melancholii a zapojují se do nabízených aktivit. Moderní a vzdušné prostory, které jsou jim u nás k dispozici, nabízejí kvalitní zázemí pro pěkně strávené chvíle v kruhu blízkých a přátel.

Zdroj náhledového obrázku: senior-park.cz

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.