Helma Roxy Avery

Recenze lyžařské helmy Roxy Avery

Krásná lyžařská helma se na letošní sezonu určitě může hodit. Pokud nevíte, jakou si vybrat, nabídneme vám zajímavou recenzi, jejímž předmětem bude lyžařská helma Roxy Avery. Podíváme se podrobně na plusy i mínusy této helmy a uvedeme samozřejmě i její cenu. V každém případě se jedná o pozoruhodný kousek, který stojí za to minimálně prohlédnout. Designem ani funkční výbavou rozhodně nemůže urazit.

Nadčasové materiály

V první řadě je třeba zmínit nadčasové materiály, z nichž je helma Roxy Avery vyrobena. Jedná se především o karbon zajišťující minimální hmotnost. Ostatně váží pouze 350 gramů. Z dalších materiálových součástí helmy jmenujme ještě sklolaminát, který je optimální látkou na hledí helmy a dále polykarbonát a v neposlední řadě ABS. Všechny použité komponenty na výroby helmy prochází atesty a certifikací. Jedná se o certifikace typu ASTM F2040 a CE-EN 1077.

Design na jedničku

Vzhled helmy je jedinečný a na designu si dal výrobce opravdu záležet. Pohodlí zajistí polstrovaná vložka, vyrobená zčásti z prodyšného materiálu. Lze vyjmout, takže ji budete moci prakticky kdykoli bez větších potíží vyprat. Vysokou pevnost helmy zajistí moderní IN-MOLD systém. Zaručena bude zároveň i její pružnost a maximum bezpečí. Absorpční pěna je vyrobena z ABS a chránič brady je důmyslně umístěn na upínacích řemíncích. Délka je nastavitelná pro správnou fixační polohu hlavy. Ušní polštářky jsou vyrobeny z fleecového materiálu příjemného na dotek.

Další vychytávky helmy Roxy Avery

Samozřejmostí je u tohoto modelu také odepínací klips na brýle umístěný na zadní části. Součást balení bude i pouzdro na helmu, které je designově jedinečné u každého kusu. Vy tak budete mít originální doplněk k vašemu lyžařskému outfitu i v případě, že momentálně nebudete brázdit nějaké sjezdovky.

Zdroj náhledového obrázku: srovname.cz

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *