Sitara

Pohodové cvičení jógy: Ve stylovém oblečení a s doplňky se budete cítit skvěle

Jóga se řadí mezi aktivity, které vyžadují dokonalou duševní i fyzickou rovnováhu. Dosáhnout jí samozřejmě můžete dostatečným množstvím klidu a pohody ke cvičení a samotnými cviky. Potřebovat ovšem budete krásné a kvalitní oblečení včetně doplňků, mezi které patří stylové náramky a nejrůznější šperky. Že nevíte, kde takové stylové vybavení sehnat? Nevadí! Poradíme vám. Řešení totiž představuje eshop Sitara. Právě z jeho nabídky vybíráme zajímavé tipy na oděvy i doplňky, které vám cvičení maximálně zpříjemní a dodají skvělou atmosféru Bali.

Stylová tílka na jógu

Moderní jóga tílka na cvičení musí být vyrobená z přírodních materiálů, lehká a vzhledově poutavá. Zapomenout nelze ani na správnou velikost a střih, jenž vám padne přesně na míru. Naším tipem je tyrkysové jóga tílko se zobrazeným symbolem jin jang. Ušito je ze 100% bavlny, díky níž je lehoučké. Využít jej můžete na všechny druhů jógy. Upoutá i svým vzhledem. Na tyrkysovém podkladu je skvěle patrný žlutý symbol jin jang.

Tyrkysové jóga tílko

Zdroj obrázku: sitara.cz

Z kalhot jsou optimální legíny

Mezi důležité oblečení na této druh cvičení patří i stylové jóga kalhoty. Vhodné jsou zejména legíny, jež nijak nezavazí a dokážou nabídnout vysoký komfort. Výbornou volbou v eshopu Sitara jsou khaki legíny, které můžete nosit jako tříčtvrteční kalhoty mající barevný okraj na nohavicích nebo standardní dlouhé kalhoty. Nosit je mohou díky zvýšenému pasu také těhotné ženy!

Jóga kalhoty

Zdroj obrázku: sitara.cz

Nezapomínejte na doplňky!

Moc hezky vypadají i nejrůznější náramky a šperky určené na cvičení. Vyrobeny mohou být z nejrůznějších materiálů jako stříbro, hematit, křišťál a mnohé jiné. Z nabídky zmiňovaného eshopu vybíráme náramek z rudrakshi se stromem života. Právě tento strom je pevně usazen v zemi a zároveň se dotýká samotného nebe. Vyjadřuje tak nesmírnou sílu, dokonalou a odhodlání. Rudraksha také umí vytvořit ochranné kruhy, které zajistí rezistenci vůči negativitě a odstraní všechny překážky bránící úspěchu.

Náramek z rudrakshi se stromem života

Zdroj obrázku: sitara.cz

Zdroj náhledového obrázku: sitara.cz

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *