Přírodní detoxikace na jedničku

Lidské tělo je každým dnem zanášeno různými toxiny, jež se nacházejí především ve stravě. Zbavit se jich je poměrně náročné. Vše spočívá hlavně v konzumaci těch správných potravin a nápojů, které obsahují antioxidační látky. Pokud nevíte, jak přírodní detoxikaci řešit, jste na správné adrese. V následujících řádcích vám představíme několik kvalitních potravin a nápojů, které pomohou organismus zbavit všech škodlivých látek.

Zázrak zvaný Acai Berry

Jestli chcete tělo nejen zbavit toxinu, ale i zhubnout, stojí za to vsadit na Acai Berry. Brazilské palmové borůvky dokážou zatočit jednak s přebytečnými kilogramy a jednak s únavou. Acai Berry můžete koupit v různé podobě. Klasiku představuje prášek, z něhož si budete moci připravit koktejl. Pomoct může nejen při hubnutí, ale zlepší zažívání a sníží hladinu cholesterolu v krvi. Je vynikajícím doplňkem stravy pro ty, kteří trpí cukrovkou.

_vyr_3acai1

Čínská houba Reishi

Výbornou volbou je také čínská houba Reishi. Ostatně právě ona se tradičně používala jako doplněk stravy pro dosažení dlouhého života. Pomoct umí při mnohých potížích. Vynikající je zejména při posílení imunity a zlepšení spánku. Dokáže i zmírnit deprese chronický stres, který je dnes bohužel všudypřítomný. Sníží také hladinu cholesterolu v krvi. Konzumovat ji lze v mnohých podobách. Oblíbená je například jako doplněk ke kávě, které dodá dokonalou čokoládovou chuť.

Reishi

Kořen Maca

Vynikající účinky na váš organismus bude mít také kořen Maca. Jedná se o přírodní afrodisiakum, které zlepší fyzickou i psychickou kondici a zajistí dokonalou tělesnou rovnováhu. Výrazně zlepší paměť a schopnost lépe přijímat nové informace. Reguluje také hormonální činnost. Výborný je i v období klimakteria a při premenstruačním syndromu a optimalizuje činnost štítné žlázy.

_vyr_2maca

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *