Překonejte jednou provždy závislost na nikotinu

Kouření je jedním z nejrozšířenějších zlozvyků. I přes masivní kampaně, které jsou proti němu zaměřené, je kuřáků stále obrovské množství. Zbavit se závislosti na nikotinu dnes přitom lze mnohem snáze, než tomu bylo v minulosti. Nemusíte dokonce ani žvýkat žádné speciální žvýkačky anebo brát tablety. Řešení představují elektronické cigarety. Jsou totiž mnohem méně zdraví škodlivé a postupem času vás mohou dovést až k tomu, že již kouření prostě a jednoduše k životu potřebovat nebudete! Nevěříte? Pak si určitě přečtěte následující řádky, v nichž se na E- liquidy zaměříme.
Innokin iTaste VV 3.0

Mnohem zdravější kouření

Elektronické cigarety jsou mnohem zdravější. Na rozdíl od těch klasických totiž neobsahují celou řadu lidskému organismu škodlivých látek, a to především dehet či ostatní karcinogenní látky. V elektronické cigaretě je obsažen pouze nikotin a potravinářská barviva. Jedná se především a PropylenGlykol, který se zcela běžně využívá jak v potravinářství, tak i v kosmetice. Ostatně je například součástí často používaných dětských kapek Bromhexin. Obsahu nikotinu v elektronické cigaretě si navíc můžete sami zvolit dle vašeho uvážení.

Elektronická cigareta eGo-CC

Šetřete peníze a neobtěžujte okolí!

I nekuřák je si vědom toho, jakým způsobem jde kouření do peněz. Elektronické cigarety ovšem dokážou i tento fakt popřít. Jednoznačně to doloží i náš příklad. Jestliže vykouříte denně krabičku cigaret, jejíž cena činí zhruba 75 korun, pak měsíčně utratíte za svůj zlozvyk, respektive za 600 cigaret, 2325 korun. Ekvivalentem tohoto množství cigaret je E-Liquid 30 ml, který vyjde na pouhých 225 korun. Měsíčně tak můžete ušetřit 2 100 korun. Navíc při kouření nebudete nijak obtěžovat okolí. Z elektronické cigarety totiž vychází pouze neškodná pára.

Innokin Lily

Postupně s kouřením skončíte napořád

Jestliže si budete postupem času kupovat E-liquidy se stále nižším obsahem nikotinu, můžete s kouřením přestat úplně. Elektronické cigareta bez nikotinu bude posledním přechodem mezi obdobím, kdy jste si ničili zdraví standardními cigaretami a mezi obdobím, kdy s ním skončíte!

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *