Happymum

I těhotná žena může vypadat skvěle

Spousta žen si v těhotenství myslí, že díky rostoucímu bříšku a korpulentnějším tvarům nemohou vypadat hezky. Tento mýtus byl vyvrácen již dávno, nicméně často nebylo k dostání oblečení, které by se gravidním ženám padlo na míru. Dnes je tomu naštěstí úplně jinak a i v těhotenství může být žena sexy jako nikdy předtím. Nevěříte? Přečtěte si tedy následující řádky, která prozradí něco o materiálech a také přímo o modelech, jež mohou těhotné ženy volit. Samozřejmě doporučíme i možnost koupě jednotlivých oděvů.

Oblíbené tuniky

Poměrně oblíbené jsou především tuniky. Vybírat si je můžete jak v krátké, tak i v dlouhé variantě. Záleží samozřejmě na vaší odvaze. V pastelových barvách mohou tuniky vypadat skvěle. K dispozici jsou ale i v konzervativnějším provedení v černé anebo bílé barvě. Overaly či právě zmiňované tuniky lze nosit bez větších potíží jak v horkém letním počasí, tak i době, když již venku teploty klesnou hodně dolů. Těhotenská móda Praha nabízí tento typ oblečení v mnoha variantách.

Dokonalé barvy a materiály

Jestliže se rozhodujete pro koupi jakéhokoli kusu oblečení, pak rozhoduje nejen přijatelná cena, ale i barevnost modelu a materiál. Barvám se dnes meze nekladou a často si těhotné ženy dokážou obléct i značně extravagantní modely. Ostatně proč ne? Těhotenství je třeba si užít! Z materiálů se nejčastěji prosazuje ryze přírodní hedvábí. Výbornou volbou je ale i len či viskóza. Všechny zmiňované látky mají společné pojítko v tom, že v šatech z nich ušitých můžete chodit kdykoli v průběhu roku, jelikož jsou dokonale prodyšné.

Vybírejte si z obrovského množství modelů

Moderní těhotenské oblečení Praha nabízí prakticky všechny druhy oděvů, které jsou momentálně pro těhotné k dispozici. Jedná se o šaty, tuniky, košile, halenky, kalhoty a spousty dalších typů oděvů. Vše je samozřejmě k dispozici za nízké ceny a ve vysoké kvalitě.

Zdroj náhledového obrázku: happymum.cz

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *