Pravidelný sex je zdraví prospěšný: Proč tomu tak je?

Žena

Možná jste už slyšeli, že pravidelný sex může být velice prospěšný pro lidský organismus. V jakých ohledech to ale platí? A jak vůbec celý mechanismus funguje? Na to se podíváme právě dnes a možná budete překvapeni tím, co vše dokáže pravidelný sex s vaším tělem udělat!

Pravidelný sex a dokonalá hormonální stabilita

Možná jste si někdy mohli povšimnout zajímavého faktu. Po příjemném milování s partnerem zjistíte, že jste mnohem odpočatější, než tomu bylo předtím. Jedná se o náhodu? Rozhodně ne! Pochopitelně vše kolem sexu a vzrušení podléhá hormonům. 

Hormony jsou součástí našeho organismu, kterou vylučují speciální žlázy. Víceméně za každou lidskou potřebou a funkcí stojí nějaký druh hormonu, jehož vylučování ovlivňuje funkci těla. Bavíme se například o sexualitě, zažívání, spánku i celkové náladě. Během sexu se vylučuje celá řada hormonů a to mimo jiné napomáhá dokonalé hormonální rovnováze, která se projeví ve vašem životě. Při milování zažíváte stimulaci adrenalinem, po jeho ukončení se zvýší výskyt serotoninu, což je hormon produkující pocit štěstí a spokojenosti. Při líbánílíbání zase dochází ke snížení hladiny kortizolu, který je znám jako stresový hormon.

Pravidelné milování pomáhá také pohlavním orgánům

Říká se, že nepoužívaný sval má tendenci ochabnout. U pohlavních orgánů je to sice trošku přehnané, ale do jisté míry opravdu jejich dobré kondici milování pomáhá. A to nejen milování jako takové, ale například i pravidelná masturbace. Jak si ale užít milování, pokud nemáte pravidelného a stálého partnera? Řešením může být pořízení panny na sexpanny na sex , která vás svým vzhledem a funkcemi dokáže překvapit. Moderní panny jsou tak realistické, že vás dokáží vzrušit a poté i uspokojit stejně tak jako skutečné ženy. Zároveň si ji můžete navolit přesně podle vašich představ. Můžete tak mít v posteli ženu vašich snů.

Když se ale vrátíme ke kondici pohlavních orgánů, tak pravidelné milování funguje jako dokonalá prevence spousty nemocí. Pohlavní orgány jsou velice citlivé a patří mezi nejcitlivější buňky v našem těle. Milování tak může pomoci například jako prevence proti rakovinovým nádorům.

Zdroj info: https://www.topsexdolls.cz

Náhledové foto: Pixabay

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.