Hotelový bazén

Podzimní wellness pobyt v Jeseníkách: Dva bohaté balíčky lákají

Zdá se vám podzim ve městě příliš šedivý? Zřejmě nejde o zdání a kolikrát skutečně pohled v inverzi nezračí nic dobrého. Proto se vyplatí vsadit na úplně jiné prostředí. Výbornou volbou jsou zejména hory. Naším tipem jsou konkrétně Jeseníky. Právě tady můžete strávit skvělý wellness pobyt. Necháte vaše tělo dokonale odpočinout a samozřejmě navštívíte spousty poutavých lokalit. My pro vás máme nejen tipy na výlety, ale především zajímavou nabídku hotelu Kamzík v podobě dvou výhodných balíčků.

Vydejte se určitě na Praděd a do Karlovy Studánky

Když vyrazíte do Jeseníků, nejspíše budete chtít zdolat střechu tohoto pohoří v podobě Pradědu. Tohoto vrcholu s nadmořskou výškou 1492 metrů nad mořem lze pohodlně dosáhnout po asfaltové silnici. Zapomeňte na nějaké brutální stoupání nebo něco podobného. Jestliže se ale vydáte údolím Bílé Opavy, cesta bude o to zajímavější. Přes Barborku se dostanete až na zmiňovanou asfaltovou silnici a poté na vrchol. Jinak se určitě zastavte i v Karlově Studánce. Toto lázeňské městečko je sice malé, ale o to malebnější. Mnohem větší jsou Lázně Jeseník. Podívat se můžete na místa spjatá se slavným Vinzenzem Priessnitzem.

Praděd

 

Stylové ubytování v Karlově pod Pradědem

Nevíte, ve které části Jeseníků se ubytovat? Vsaďte na Karlov pod Pradědem. Právě tady se nachází hotel Kamzík, v němž si můžete užít dokonalého odpočinku. Wellness tady skutečně stojí za to.

Hotel Kamzík

Wellness balíček AKTIV

Chtěli byste si prohlédnout Jeseníky jen o víkendu, případně přes týden pouze na pár dní? Pak je optimální balíček nazvaný AKTIV. Cenově vyjde na 2 999 korun. Přitom získáte nejen ubytování na 2 noci s bohatou snídaní. Využít budete moci bezplatně wellness centra, hotelového bazénu nebo si půjčit horská kola či vyrazit do whirlpoolu trochu zregenerovat unavené tělo.

Wellness pobyt TOP

Pokud hodláte pobýt v Jeseníkách delší dobu, vyberte si balíček TOP. Ten pojímá ubytování pro 2 osoby na 5 dní s plnou penzí. Stojí 6 999 korun a k dispozici budete mít také spousty služeb včetně wellness, bazénu a pronájmu tenisového a badmintonového kurtu.

O obou balíčcích se dozvíte více na www.hotelkamzik.cz.

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *