Wellness

Pobytové balíčky hotelu Bohemia: Luxusní wellness za rozumnou cenu

Cítíte se unavení anebo byste rádi utekli před všudypřítomným stresem? Ať už je vaše situace jakákoli, pomoct vám může příjemně strávený čas v hezkém hotelu s bohatými wellness procedurami. Pokud nevíte, kam vyrazit a jaký hotel zvolit, jste na správné adrese. Naším tipem je wellness hotel Bohemia, který si v následujících řádcích představíme. Zaměříme se především na konkrétní balíčky pobytů, jež aktuálně nabízí.

Medová masáž

Zdroj obrázku: hotelbohemia.cz

Komfort a komplexní wellness služby

Hotel Bohemia se nachází ve Františkových Lázních hned na okraji samotného lázeňského parku. Je vybaven moderními pokoji a apartmány s vířivkou. Vybrat si tady lze z takřka nepřeberného množství různých lázeňských procedur, masáží a wellness aktivit. Znáte masáž Lomi Lomi, nebo masáž svíčkou, případně bylinné měšce? Vyzkoušet můžete i mořské klima, jež v hotelu nabídnou. Vyhlášený je tento hotel také skvělou nabídkou jídel. O gastronomické zážitky nouzi mít nebudete.

Pobytovým balíčkům vévodí Letní osvěžení

Vybrat si lze z mnoha různých balíčků, jež hotel Bohemia nabízí. Užijte si například Detoxikační ozdravný balíček či Doteky orientu. Výbornou volbou je i specifický pobyt určený pro seniory. Zapomenout nelze na romantické pobyty pro páry, případně Relax speciál či balíček plný vína. My se zaměříme na Letní osvěžení, které je v této sezóně více než aktuální. Co všechno si tedy můžete v rámci tohoto balíčku užít? Za 6990 korun získáte ubytování na 6 dní s polopenzí a spoustou dalších služeb, například volný vstup do solné jeskyně, zábal s exotickým ovocem, kokosovou masáž zad nebo regenerační masáž obličeje a regenerační masku.

Františkovy lázně

Zdroj obrázku: hotelbohemia.cz

Nudit se ani v okolí nebudete

Ať už zvolíte jakékoli pobytové balíčky, nudit se v žádném případě nebudete. Vždyť v okolí samotného hotelu je určitě co k vidění. Podívat se můžete do divadla Boženy Němcové, případně na Salingburg, což je opravdu podivuhodná rozhledna. Výbornou volbou je mimo jiné třeba také aquapark Aquaforum.

Zdroj náhledového obrázku: hotelbohemia.cz

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *