Wellness
09/06/2018
Kategorie: Novinky, Relaxace

Pobytové balíčky hotelu Bohemia: Luxusní wellness za rozumnou cenu

Cítíte se unavení anebo byste rádi utekli před všudypřítomným stresem? Ať už je vaše situace jakákoli, pomoct vám může příjemně strávený čas v hezkém hotelu s bohatými wellness procedurami. Pokud nevíte, kam vyrazit a jaký hotel zvolit, jste na správné adrese. Naším tipem je wellness hotel Bohemia, který si v následujících řádcích představíme. Zaměříme se především na konkrétní balíčky pobytů, jež aktuálně nabízí.

Medová masáž

Komfort a komplexní wellness služby

Hotel Bohemia se nachází ve Františkových Lázních hned na okraji samotného lázeňského parku. Je vybaven moderními pokoji a apartmány s vířivkou. Vybrat si tady lze z takřka nepřeberného množství různých lázeňských procedur, masáží a wellness aktivit. Znáte masáž Lomi Lomi, nebo masáž svíčkou, případně bylinné měšce? Vyzkoušet můžete i mořské klima, jež v hotelu nabídnou. Vyhlášený je tento hotel také skvělou nabídkou jídel. O gastronomické zážitky nouzi mít nebudete.

Pobytovým balíčkům vévodí Letní osvěžení

Vybrat si lze z mnoha různých balíčků, jež hotel Bohemia nabízí. Užijte si například Detoxikační ozdravný balíček či Doteky orientu. Výbornou volbou je i specifický pobyt určený pro seniory. Zapomenout nelze na romantické pobyty pro páry, případně Relax speciál či balíček plný vína. My se zaměříme na Letní osvěžení, které je v této sezóně více než aktuální. Co všechno si tedy můžete v rámci tohoto balíčku užít? Za 6990 korun získáte ubytování na 6 dní s polopenzí a spoustou dalších služeb, například volný vstup do solné jeskyně, zábal s exotickým ovocem, kokosovou masáž zad nebo regenerační masáž obličeje a regenerační masku.

Františkovy lázně

Nudit se ani v okolí nebudete

Ať už zvolíte jakékoli pobytové balíčky, nudit se v žádném případě nebudete. Vždyť v okolí samotného hotelu je určitě co k vidění. Podívat se můžete do divadla Boženy Němcové, případně na Salingburg, což je opravdu podivuhodná rozhledna. Výbornou volbou je mimo jiné třeba také aquapark Aquaforum.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *