Nevěra: Jak se s ní vypořádat? Zaručené tipy odborníků

Nevěra

Nevěra ve vztahu je jednou z nejhorších věcí, kterou vám partner může udělat. Jako první každého ihned napadne, že by se s danou osobou měl rozejít. Jsou ale lidé, kteří se rozhodnout na svém vztahu pracovat dál. Odpustit nevěru není nic snadného, protože došlo k porušení důvěry. Než opět budete svému partnerovi věřit, může to nějakou dobu trvat.

Bude se nevěra opakovat?

Podvedená osoba může znejistět vždy, když vidí svého partnera, jak píše zprávu na telefonu. Pojme podezření pokaždé, když se partner opozdí. Toto jsou znamení, že je třeba provést něco trochu víc, abyste odpustili a posunuli se dál. Pokud dokážete odpustit nevěru, může to nakonec váš vztah posílit! Jestliže ale svého partnera neustále podezíráte, nikam se neposunete. Zde jsou rady odborníků, které vám mohou pomoci.

Nevěra

Foto: Pixabay

Zapomeňte na sebelítost!

Partner, který byl podveden, má často tendence obviňovat se. Hledá důvod, proč partner podváděl a nacházejí jej v sobě. Myslí si, že pro svého partnera už není dost dobrý. Toto není cesta z krize ven. Váš partner vás musí přijmout tak, jak jste. Nemůžete se neustále přetvařovat. A pokud mu opravdu něco ve vztahu chybí, pak si nejste souzeni. Odborníci vřele doporučují přestat se obviňovat. Podvod není z toho důvodu, že by vám něco chybělo.

Lidé, kteří meditují, umí lépe odpouštět.

Meditace jsou skvělým prostředkem, jak dosáhnout vyrovnaných pocitů. Člověk, který je vyrovnaný, má tendenci být shovívavější. Umí pracovat se svými emocemi, a tak ví, jak jim dát průchod a přijmout je, na místo toho, aby s nimi bojoval.

Zaměřte se na lidi, kteří vás milují.

Pokud máte někoho, kdo vám může posloužit jako „berlička“ ve chvílích nepohody, můžete toho využít i v případě nevěry. O své přátele nebo rodinu se můžete opřít tím, že se jim svěříte, ale také pouhou myšlenkou na ně. Když si totiž uvědomíte, kolik lidí, kteří vás rádi podpoří, existuje, emocionálně vás to velmi povzbudí.

Zdroje info:

https://www.healthshots.com/mind/emotional-health/what-to-do-after-your-partner-cheats-hear-from-an-expert/

https://www.self.com/story/why-some-couples-can-recover-after-cheating-and-others-cant

Foto: Pixabay