10 dní

Několik rad jak zhubnout 10 kilo za 10 dní

Rychlé hubnutí není zrovna nejzdravější, nicméně v určitých případech se nejedná o žádnou pro lidské tělo drastickou záležitost. Možností zhubnutí o větší počet kilogramů je hned několik. Ideální je zvolit nějakou, která vám výrazně neovlivní váš pohodlný životní styl a nebudete se tak do hubnutí nutit. Výbornou volbou je metoda, která spočívá v nabuzení metabolismu. Ten je poté schopen spalovat mnohem rychleji, což postupně vede k úbytku na váze. Podívejme se tedy na tento typ hubnoucí terapie poněkud podrobněji.

Pravidelné jídlo jako základ

Pokud nevíte, jak zhubnout 10 kilo, pak vězte, že vše spočívá v kombinaci pravidelného příjmu stravy, dostatečného pohybu a vyvarování se některým pokrmům. Pravidelné stravování je vůbec maximálně důležité. Optimální je sníst tak 5 porcí jídel za den. Složení stravy byste měli omezit pouze na ovoce s nízkým obsahem přírodního cukru a na zeleninu. Právě cukr může být oním narušitelem celého procesu hubnutí. Pít byste měli pouze vodu.

Čemu se vyhnout?

Vyhnout byste se měli hned několika různým potravinám. Typická je klasická černá káva. Poměrně zajímavě funguje spojení zelená káva a hubnutí. Pozor si dejte i na černý čaj a také na jakékoli slazené limonády. O cukru již ostatně řeč byla. Ke každému jídlu je nezbytné vypít přibližně 0,5 litru vody. Dostatek tekutin je nezbytný.

Bez pohybu hubnout nelze

V neposlední řadě je zapotřebí říct, že bez pohybu stoprocentně nezhubnete. Ovesné vločky a hubnutí sice mohou být klíčem ke shození kilogramů podobně, jako je tomu jiných potravin. Energetický příjem je ale nutné vyvážit i energetickým výdejem. Ideální je cvičit dvakrát denně, a to v intervalu od 30 do 60 minut. Mnohdy postačí pouze aerobik anebo skákání přes švihadlo. Vynikající jsou ale i kolektivní sporty. U těch můžete hubnout a zároveň se bavit.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay.com

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *