nahrdelnik-bizu-sperk

Nejste sami – i celebrity se potýkají v karanténě s nejrůznějšími problémy

Nedostatek pohybu? Psychika na dně a vůbec nálada pod psa? Tohle musí aktuálně řešit úplně každý a nezáleží na tom, jak „vysmátě“ některé známé osobnosti na svých sociálních sítích vypadají.

Podívali jsme se domů k několika celebritám a poradíme vám, jak současnou krizi překonávají ony. Koneckonců – proč byste se nemohli inspirovat?

Hana Vagnerová na to jde celkem postaru

Známá herečka Hana Vagnerová (37) říká, že jí ze všeho nejvíce chybí hlavně přátelé. Byla zvyklá cestovat, setkávat se s širokým okruhem známých a kamarádů… A jak řeší svůj smutek? Hlavně pohybem. Zpočátku prý sázela na cvičení z internetu, teď dává přednost pohybu na čerstvém vzduchu. Půlhodinka běhu denně jí ke spokojenosti bohatě stačí.

Zdroj obrázku: commons.wikimedia.org

Tomáš Matonoha si to namířil do špitálu

Dostal ho sem COVID-19, ale ne tak, jak si nejspíš myslíte. Tento sympatický herec a moderátor totiž dříve působil jako sanitář. Takže se rozhodl své zkušenosti zúročit a znovu ve špitále pomáhá. Protože ovšem od jeho působení v oblasti medicíny uplynulo už 30 let, sanitáře bez dalšího příslušného proškolení dělat nemůže. Místo toho tedy jen „pendluje“ mezi nejrůznějšími odděleními se vším, co je zrovna potřeba. Šetří tak čas zdravotníků, kteří ho mohou využít docela jinak.

Mila Jovovich se vrhla na zahradničení

To známá Hollywoodská kráska tráví karanténu na své zahrádce na veřejných sítích se neváhá chlubit výpěstky. Ale exotiku nečekejte, jejím košíkům vévodí kapusta, pórek nebo třeba kedlubny! Koneckonců, je to rodačka z Kyjeva, tak není divu, že preferuje známé chutě. Sama to kvitovala tak, že se alespoň během zahálení naučí něco nového!

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay.com

Každý by se chtěl cítit skvěle. I já. Snažím se o to a některé zajímavosti ohledně zdraví vám prozradím ve svých článcích.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *