Boxerky náhled

Nejpohodlnější pánské boxerky: Vyberte si z našich tipů…

Kvalitní spodní prádlo je nesmírně důležité. K tomu, abychom se cítili psychicky i fyzicky v pohodě, potřebujeme mít intimní partie dokonale chráněny. Pánské spodní prádlo nabízí hned několik variant. V minulosti se muži rozmýšleli v podstatě pouze mezi tím, zdali zvolí klasické volné trenýrky, nebo naopak upnuté slipy. Dnes je naštěstí výběr mnohem širší a nejoblíbenějším pánským spodním prádlem se staly boxerky. Právě na ně se budeme soustředit v následujících řádcích a doporučíme vám vítěze pánských boxerek pro rok 2015.

Pánské bílé bavlněné boxerky Diesel Blade Mutande

Poměrně jednoduchým, ale maximálně pohodlným modelem jsou bavlněné boxerky značky Diesel. Typické jsou zejména bílou gumou v pase a mírným předním váčkem určeným na přirození. Šev se nachází na zadní části. Vyrobeny jsou z 95 % z bavlny a zbytek tvoří elastan. Doporučovány jsou ke každodennímu nošení, ale klidně i pro sportování. Svým neotřelým černým potiskem na bílém podkladu určitě zaujmou na první pohled.

diesel-boxerky-bile-blade-mutande-s-cernym-potiskem-.jpg

Zdroj obrázku: dmxgear.cz

Calvin Klein Power Red sází na klasiku

Nová kolekce Calvin Klein s názvem Power Red představuje jakýsi návrat ke klasice. Bílé pánské boxerky jsou typické kontrastní červenou gumou s černým nápisem. Vpředu mají zdvojenou látku a v zadní části jsou úplně bez švů. Na stehnech naopak nabídnou upevnění pomocí jemných gumiček. Jejich základem je také bavlna, a to z 94 %. Zbytek opět tvoří elastan.

calvin-klein-bile-boxerky-power-red

Zdroj obrázku: dmxgear.cz

Andrew Christian Almost Naked Smooth Vibe

Černé pánské boxerky značky Andrew Christian z řady Almost Naked zaujmou hlavně designovou gumou v pase a černým provedením s modrými švy. Vyrobeny jsou z velmi jemné bambusové vlny, která zajistí příjemný pocit. Ušity jsou z 93 % z maximálně jemné bavlny, která je doplněna spandexem. Jejich velkou výhodu představuje vysoká odolnost vůči oděru i lepení v důsledku pocení.

 

andrew-christian-cerne-boxerky-almost-naked-smooth-vibeZdroj obrázku: dmxgear.cz

Zdroj náhledového obrázku: dmxgear.cz

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *