Ibalgin

Nejznámější léky na bolest

Bolest je neskutečně nepříjemný pocit, kterého se člověk chce co nejdříve zbavit. Není se čemu divit, jelikož právě bolest dokáže člověka dokonale vyřadit z běžného provozu. Pokud vás něco bolí, jste často unavení, otrávení a rádi byste spíše odpočívali, než vykonávali jakoukoli aktivitu. Zbavení se bolesti nemusí být díky moderní medicíně nijak složitou záležitostí. Většinou stačí pouze jedna magická pilulka, která dokáže doslova divy. Podívejme se tedy na ty nejznámější léky na bolest, které jsou momentálně na trhu k dispozici, Každý z nich má svá specifika, na něž se pochopitelně zaměříme podrobněji.

Brufen 400 jako klasika

Tento přípravek je asi nejznámější a nejčastěji se kupuje právě pro potlačení bolestivých stavů. Určen je především na bolesti hlavy spojené s migrénou anebo na bolesti zubů, svalů a na celkovou ochablost. Není od věci tento lék využít i v případě, že trpíte horečnatými stavy. Na chřipková onemocnění se rozhodně brufen může hodit. Jako dlouhodobější farmakum ale optimální není.

PANADOL Extra

Tento lék je také určen na silné a středně silné bolesti. Jeho základem je podobně jako u předchozího medikamentu paracetamol. Určen je na bolesti hlavy, zubů, svalů, kloubů a také na silnější menstruační bolesti. Určitě jeho služeb můžete využít i při revmatu a některých další onemocněních pohybového aparátu. Jedná se také o lék určený na zastavení aktuální bolesti a ne o farmakum, které by se mělo užívat v dlouhodobějším horizontu.

Ibalgin 400

Klasická malá růžová zázračná tabletka je součástí většiny domácích lékárniček. Není se čemu divit, jelikož Ibalgin 400 dokáže pomoct rychle a efektivně. Sehnat jej lze i v nepotahované, tedy čistě bílé variantě. Určen je také na všechny typy bolesti. Prodává se i ve variantě 200, která je určena pro lidi, jež tak často léky neužívají nebo pro děti.

Zdroj náhledového obrázku: srovname.cz

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *