Run

Nejlepší aplikace na běhání

Používáte u běhání i moderní technologie? Pak určitě oceníte toto srovnání, kdy vám nabídneme dle nás nejlepší aplikace na běhání. Existuje jich opravdu mnoho, podíváme se tedy, co jednotlivé aplikace nabízejí, popřípadě jak jsou dostupné uživatelsky nebo finančně.

Endomondo

Jedna z nejznámějších aplikací na běhání. Celosvětový hit. Nejde však výhradně jen o aplikacei pro běžce. Jde o multisportovní software, který nabízí přehledné zobrazení, přehled a jednoduché ovládání. Pyšní se také moderním vzhledem, a navíc nabízí detailnější zkoumání vašich dat na internetu. Jde o typ aplikace, za jejíž lepší verzi se již platí. I základní verze však nabízí funkce, jako například výpočet rychlosti a času jednotlivých kilometrů, označení nejrychlejšího a nejpomalejšího z nich nebo sdílení na sociálních sítích.

Runtastic a Runkeeper

Další dvě aplikace mají stejný počátek slova v názvu – RUN. Jde také o primárně běžeckou aplikaci. Runtastic nabízí hodně netradiční funkci. Hned po doběhnutí zaznamenáváte vaše nálady. Poté aplikace vyhodnotí, jak si dané úseky užíváte. Samozřejmostí je sledování parametrů jako je tempo, vzdálenost, kalorie, sledování mapy nebo převýšení. Výhodou této aplikace je zejména její přátelský postoj vůči amatérům. Nejde o žádnou aplikaci pro profesionálnější. Je tak vlídnější a jednodušší. Runkeeper je oproti předchozí aplikaci aplikací na běh, ale i jiné aktivity. Aplikace nabízí přehledy vašich vlastních cílů a jejich plnění. Můžete se tak aplikaci svěřit například s tím, že chcete zhubnout, že chcete uběhnout tu či onu vzdálenost nebo váš vysněný čas. Jde tedy o výbornou aplikaci, pokud potřebujete motivaci a přehledně seřazené cíle.

Nike+

Poslední aplikací, kterou si dnes představíme, a tímto vám ji tedy doporučujeme, je aplikace Nike+. Jak již z názvu poznáte, máte, co dočinění se známou sportovní značkou Nike, která tuto aplikaci vytvořila. Nejde jen o aplikaci na běhání, ale doslova běžeckou a sportovní sociální sítí. Další výhodou a předností této aplikace je možnost naplánování si tréninku a jeho částí, dle toho, jaký jste běžec. Nejde o úplný unikát, avšak většina aplikací, tuto službu zpoplatňují, Nike+ ne. Pokud používáte produkty Nike+ je také jednoduché je spárovat s aplikací a synchronizovat.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay.com

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *