Proteiny

Myprotein, kvalita až na prvním místě

Proteiny, neboli také bílkoviny jsou jednou z nejdůležitějších látek v našem organismu. Jejich hlavní funkcí je funkce stavební, což si možná pamatujete ještě ze školy. Proteiny jsou tvořeny aminokyselinami, přičemž nejdůležitější jsou ty esenciální, u nichž je důležité dbát na to, aby byly bohatě zastoupeny v naší potravě. Abychom si udrželi svalovou hmotu, je nutný kvalitní zdroj proteinů. Ideální množství je 0,5 g na 1 kg vaší hmotnosti. Pokud patříte k aktivním sportovcům, mělo by množství proteinů být 1,2 – 1,6 g na 1 kg vaší hmotnosti. Jestliže ovšem patříte k nadšencům do silových sportů, může se jednat až o 1,7 g na 1 kg vaší hmotnosti. Bohaté zastoupení proteinů najdete v mase, rybách a mléčných výrobcích. Nicméně pokud potřebujete vyšší příjem proteinů, můžete vyzkoušet proteinové přípravky jako doplněk stravy. Jedny z nejlepších a přirozeně také nejoblíbenějších jsou od značky Myprotein Protein.

Nejprodávanější proteinový koktejl

Myprotein Impact Whey Protein je jedním z nejprodávanějších proteinových koktejlů na současném trhu. Obsah bílkovin v tomto přípravku je více než úctyhodný – celých 82 %. Jestliže hledáte skutečně kvalitní proteinový koktejl, právě jste jej našli. Tento koktejl nabízí zákazníkům prvotřídní kvalitu za rozumnou cenu. Dále se můžete těšit na nízký obsah tuku, laktózy a zároveň vysoké množství vápníku. Mimo to na vás čeká také nejvyšší podíl aminokyselin, které se nacházejí v přirozené formě bílkovin. Impact Whey Protein je skvělý pro profesionální i rekreační sportovce zejména díky podpoře růstu svalové hmoty a její regeneraci.

Impact Whey Protein je bezesporu nejoblíbenější produkt v této kategorii. Ostatně přesvědčit se o tom můžete sami. Myprotein recenze impact whey vás dostanou do obrazu. Najít je můžete například na jednom z internetových obchodů, které nabízejí produkty od značky Myprotein, či přímo na domovských stránkách této značky.

Zdroj náhledového obrázku: mybodystore.cz

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *