Giro Raze

Dětská přilba Giro Raze jako jistota pro vaše dítě

Dětská přilba je dnes již jakýmsi standardem bezpečnosti pro každé dítě. Není možné hovořit o tom, že by dítě bylo s přilbou stoprocentně jištěno, nicméně při případné kolizi se pravděpodobně vyhne vážnějším zraněním. Výběr dětské přilby na kolo není vůbec snadný a je třeba se připravit na několik velmi důležitých aspektů, které by měl konkrétní model splňovat. U dětské přilby Giro Raze si můžete být všemi potřebnými tributy naprosto jisti. I přesto si ji ale představíme mnohem podrobněji.

Vysoce odolná kvalitní přilba pro děti

Dětská přilba Giro Raze se vyznačuje zejména vysoce odolnou konstrukcí, která dokáže hlavu dokonale ochránit i před silnými nárazy. Díky 22 precizně tvarovaným otvorům je prostor hlavy dokonale ventilován a vy si můžete být jisti tím, že vám nebude přespřílišně horko. Volit můžete modely ve spoustě zajímavých barevných variací. Na veškeré předností této přilby pro děti se ale ještě zaměříme.

Moderní upínací systém Acu Dial

Vynikající součástí této přilby je speciálně konstruovaný upínací systém Acu Dial. Tvoří jej upínací čelenka, pomocí níž bude přilba na hlavě dokonale držet. Stačí pásek pouze stáhnout a kopírovat tak objem hlavy. Systém je využíván standardně u všech modelů univerzálního charakteru. Výstupy Roll Cage navíc dokážou dokonale vyztužit oblast ventilačních otvorů jednotlivých žeber. Na konci celého výrobního procesu je jednolitá, vysoce bezpečná a vzhledově neotřelá přílba.

Neotřelý vzhled samozřejmostí

Děti jsou většinou při výběru konkrétního modelu přilby velmi vybíravé. U dětské přilby Giro Raze si můžete být jisti tím, že se bude vašemu potomkovi líbit. Barevně je možné volit ze spousty zajímavých odstínů, které se mohou odvíjet buď od obliby konkrétního dítěte, nebo také od barevného provedení kola. Možností je zkrátka hodně.

Zdroj náhledového obrázku: srovname.cz

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *