Business snídaně

MotivP Business Brunch®: Poslechněte si novinky nejen z oblasti personalistiky

Pracujete v personalistice nebo zaujímáte pracovní pozici, jejíž nedílnou součástí je jednání s lidmi? Pokud ano, určitě jste si vědomi, že právě komunikace s různými osobnostmi je často to nejsložitější, co člověka může potkat. Každý jsme zkrátka jiný a předpokládat, jak se kdo bude chovat v dané situaci a jakým způsobem vést dialog, je velmi náročné. I proto se vyplatí návštěva originální HR snídaně, kde se dozvíte spousty zajímavých věcí. V současnosti existuje mnoho různých HR akcí, klubů anebo kaváren. Originál je však pouze jeden, a to Business Brunch® od společnosti MotivP.

Tradiční setkání HR pracovníků

Společnost MotivP pořádá Business Brunch® již od roku 2005. Jedná se o tradiční setkání personalistů, generálních ředitelů, manažerů a jakýchkoli profesí pohybujících se v oblasti lidských zdrojů. Ročně tuto akci navštíví více než 2000 lidí, a to jak v Praze, tak i v Brně a Ostravě. Již tradičně se business snídaně pořádá i na Slovensku v Bratislavě. Společnost MotivP se realizuje již 242. ročník.

Co všechno se dozvíte?

Velmi oblíbená je zejména přednáška zakladatele společnosti MotivP Františka Hroníka. Odborník v oblasti behaviorální psychologie a dvojnásobný finalista soutěže Manažer roku se zaměří na lidské myšlení, jež shrne do kognitivních stylů. Vy se tak ponoříte do tajů lidského myšlení spojeného přirozeně s jednáním. V říjnu nás čekají ještě dvě tyto akce, a to 20. 10. 2016 v Praze a 25. 10. 2016 v Brně. Z dalších témat upozorňujeme na prevenci ztráty nadšení anebo na konzultativní prodej.

Nestihli jste se přihlásit? Podívejte se online

Jestliže jste se nestihli přihlásit na příslušný HR klub, můžete se podívat na akci klidně online. Přímo na webu společnosti MotivP jsou videa ze všech akcí, jež se konaly. Z pohodlí domova se tak můžete dozvědět spousty zajímavých informací.

Zdroj náhledového obrázku: motivp.com

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *