20105-spa-studio-s.r.o.-canadian-spa-international-virivka-manta

Moderní vířivky jsou dokonalým zdrojem relaxace

Blahodárné účinky na naše zdraví se vířivkám nedají upřít. Dokonce už lidé ve starověkém Řecku a Římě čerpali síly relaxací a odpočinkem v horkých pramenech. A dnešní vířivé vany nabízejí opravdu luxusní vybavení, které Vaši relaxaci dovedou k absolutní dokonalosti.

Vířivky mají svůj původ už ve starověkém Egyptě. Již tehdy lidé vyhlubovali jámy do kamenů, dolévali horkou vodu a udržovali ji teplou pomocí horkých kamenů. Dobře totiž věděli, jak pozitivní účinky na lidské zdraví pobyt ve vířivce má.

I když dnes venkovní vířivky vypadají jinak, než dříve, nabízejí nám maximální pohodlí a účinnost. Díky moderním technologiím je jejich údržba velice jednoduchá, obsluha snadná a energetická náročnost nízká.

Vířivky Canadian Spa International®

Pokud hledáte opravdu kvalitní venkovní vířivku, můžeme doporučit modely značky Canadian Spa International®. Jedná se o kanadské vířivky, které jsou celosvětově velice oblíbené. V České republice je můžete zakoupit u společnosti SPA Studio s.r.o., která je výhradním dodavatelem.

Vířivé vany Canadian Spa International® své majitele potěší velmi vysokou kvalitou zpracování i použitých materiálů, luxusním vybavením, snadnou obsluhou i nízkou energetickou náročností.

K dokonalé relaxaci je možné využít možnosti ozvučení, příjemného osvětlení v různých barvách dle Vašeho výběru i snadné ovládání.

Trysky jsou umístěny tak, aby hydromasáž byla zaměřena na důležité svaly a byly tak maximálně eliminovány případné bolesti zad po fyzické zátěži nebo dlouhém sezení u počítače. Svaly jsou kombinací masáže a teplé vody prohřívány do hloubky a maximálně uvolněny. Pobyt ve vířivce také snižuje psychické napětí a napomáhá k lepšímu spánku.

Zkrátka, moderní vířivky nám nabízejí dokonalou relaxaci a pomoc při bolestech zad a kloubů. Pořídit si ji mohou i lidé s omezeným prostorem. Malé vířivky se totiž vejdou i na terasy, balkony nebo předzahrádky.

Zdroj náhledového obrázku: spa-studio.cz

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *