Léčba celulitidy laserem – má nějaké vedlejší účinky?

Léčba celulitidy – odstranění celulitidy laserem je vhodným krokem pro každého, kdo potřebuje rychle pomoci s pomerančovou kůží a stehnech a hýždích. Bez správného postupu je však neúčinné a je třeba počítat i s občasným preventivním zákrokem pro udržení současného stavu. Jde navíc o poměrně vysokou finanční zátěž, výsledky však stojí za to. Pokud však nemáte peněz nabyt, doporučujeme spíše použití vhodných krémů proti celulitidě v kombinaci s vhodným cvičením a stravou.

Jaké jsou možné nežádoucí účinky

Léčba celulitidy laserem však nemá žádné vedlejší účinky. Objevují se pouze dílčí nepříjemné pocity, jako například:

  • pocity pnutí
  • zvýšená citlivost v místě ošetření
  • mírný otok (velmi ojedinělé

Vše však do 4-5 dní zcela vymizí. Navíc většina pacientek zmiňuje utlumení těchto nežádoucích jevů v případě, že podstupovaly ošetření celulitidy laserem v častějších intervalech.

Kolik mě to celé bude stát?

Vše je poměrně individuální. Ty nejlevnější zákroky začínají u na 800 – 1200 Kč u jednoho ošetření bez započtení úvodních konzultací a dalších doprovodných jevů. Opravdu kvalitní a výkonné lasery však začínají píše na 1500 až 2 000 Kč. To celé vynásobte počtem opakování, které vám kompetentní specialista doporučil a získáte přibližnou cenu celé terapie.

Kdy začnu pozorovat změny a jak dlouho výsledky vydrží

V průměru je větší elasticita, hladkost a vypnutí pokožky pozorovatelné pouhým okem už po čtvrtém ošetření. Nicméně pokud se rozhodnete léčbu přerušit je pravděpodobné, že po 2-3 měsících získaný efekt začne mizet. Jde však o velmi individuální proces, který lze zpomalit vhodnou životosprávou. V zásadě platí, že pokud se po ošetření okamžitě vrátíte ke životnímu stylu, který jste vedli předtím, pak jste za laser jen zbytečně vyhodili peníze.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *