cel2

Léčba celulitidy laserem – má nějaké vedlejší účinky?

Léčba celulitidy – odstranění celulitidy laserem je vhodným krokem pro každého, kdo potřebuje rychle pomoci s pomerančovou kůží a stehnech a hýždích. Bez správného postupu je však neúčinné a je třeba počítat i s občasným preventivním zákrokem pro udržení současného stavu. Jde navíc o poměrně vysokou finanční zátěž, výsledky však stojí za to. Pokud však nemáte peněz nabyt, doporučujeme spíše použití vhodných krémů proti celulitidě v kombinaci s vhodným cvičením a stravou.

Jaké jsou možné nežádoucí účinky

Léčba celulitidy laserem však nemá žádné vedlejší účinky. Objevují se pouze dílčí nepříjemné pocity, jako například:

  • pocity pnutí
  • zvýšená citlivost v místě ošetření
  • mírný otok (velmi ojedinělé

Vše však do 4-5 dní zcela vymizí. Navíc většina pacientek zmiňuje utlumení těchto nežádoucích jevů v případě, že podstupovaly ošetření celulitidy laserem v častějších intervalech.

Zdroj obrázku: Pixabay.com

Kolik mě to celé bude stát?

Vše je poměrně individuální. Ty nejlevnější zákroky začínají u na 800 – 1200 Kč u jednoho ošetření bez započtení úvodních konzultací a dalších doprovodných jevů. Opravdu kvalitní a výkonné lasery však začínají píše na 1500 až 2 000 Kč. To celé vynásobte počtem opakování, které vám kompetentní specialista doporučil a získáte přibližnou cenu celé terapie.

Kdy začnu pozorovat změny a jak dlouho výsledky vydrží

V průměru je větší elasticita, hladkost a vypnutí pokožky pozorovatelné pouhým okem už po čtvrtém ošetření. Nicméně pokud se rozhodnete léčbu přerušit je pravděpodobné, že po 2-3 měsících získaný efekt začne mizet. Jde však o velmi individuální proces, který lze zpomalit vhodnou životosprávou. V zásadě platí, že pokud se po ošetření okamžitě vrátíte ke životnímu stylu, který jste vedli předtím, pak jste za laser jen zbytečně vyhodili peníze.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay.com

Každý by se chtěl cítit skvěle. I já. Snažím se o to a některé zajímavosti ohledně zdraví vám prozradím ve svých článcích.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *