Kup s přesahem do budoucnosti: Dětská židle k psacímu stolu

Kancelářská židle

Váš potomek roste jako z vody a pomalu se blíží doba, kdy začne chodit do školy? Co to pro vás znamená? Nejen si zopakovat základní dovednosti, abyste se spolu mohli učit. Je důležité také vytvořit prostor, kde byste se mohli učit. Na řadě je přidat do pokojíčku pracovní prostor. Zajistit stůl ve správných rozměrech. Lampičku, psací potřeby. A teď už chybí jen kvalitní dětská židle k psacímu stolu. Dneska se zaměříme na možnosti, ze kterých lze vybírat. Jak tedy vybrat židli, která by byla ergonomicky vyhovující, učila děti správným sedacím návykům a zároveň se designově hodila do místnosti a v dětech probouzela radost?

Kancelářská židle pro děti

Funguje vlastně stejně jako kancelářská židle pro dospělé, jen má menší rozměry a je nižší. Jejích typů je nepřeberné množství. Některé jsou obohaceny balančním systémem, který podporuje průtok lymfy a správný styl sezení již od útlého věku. Jiné jsou vybaveny nastavitelnými područkami, s posuvným bederním polštářem a nastavitelnou opěrkou. Je dobré zamyslet se, kolik času bude na židli dítě trávit, a podle toho ji vybírat. Nebojte, nemusíte na to být sami. Vždy je po ruce odborník.

Rostoucí židle

Když se řekne dětská židle k psacímu stolu, většina z vás si jistě představí židli rostoucí. Její největší výhodou jsou variabilita a dlouhá výdrž. Je nastavitelná ve všech směrech. I když se jedná o trochu dražší vstupní investici, na beton jí nebudete litovat. Jde o ten kousek, který se doopravdy vyplatí. Koupíte jej jenom jednou a pak už jen snadno nastavujete podle toho, jak dítě roste.

Bonus – s vlastním potiskem

Jako jeden z největších hitů do dětského pokoje momentálně hodnotíme velmi kvalitní židli české ruční výroby, která může být navíc vyrobena na míru. Zvěčnit a převést do potisku židle se dá třeba domácí mazlíček, někdo z členů rodiny, nebo třeba fotografie úspěchu vašeho potomka.

Česká ruční výroba

V dnešní době máme na výběr z nepřeberného množství výrobků všeho druhu. My si však ceníme kvality a rádi vybíráme věci vyrobené v Česku. Pokud se navíc jedná o nábytek, který zajistí vhodné držení těla našich dětí, není o čem diskutovat. Všechny zmíněné židle, a ještě mnohem více, pro vás vyrábí Česká firma Peška. Vyberete si hravě v Plzeňském showroomu na Roudné, kde si můžete vyzkoušet skvělé balanční židle. Vezměte s sebou i vašeho potomka. Na jeho pocitu přece taky záleží. Vyberte si ještě dnes.

Náhledové foto: Pexels

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.