Podzimní relax

Kam na podzimní dovolenou? Dáme vám hned 3 tipy

Podzim už se pomalu ujal vlády a čas dovolených pomalu končí. Mnozí z nás ovšem stále brouzdají na internetu a snaží se najít nějaký zajímavý pobyt. Není se čemu divit, protože právě na podzim lze sehnat zájezdy za minimální cenu. Jestliže patříte také mezi příznivce pozdních dovolených, jste na správném místě. V následujících řádcích se totiž zaměříme na destinace, jež v tomto ročním období určit stojí za to navštívit. Dáme vám celkem 3 pozoruhodné tipy.

Dobrodružství na Maledivách

Maledivy už dávno nepatří mezi ráje, jež jsou dosažitelné pouze pro opravdové boháče. Tyto ostrovy situované do oblasti Indického oceánu se vyznačují nádhernou krajinou jako vystřiženou z dobrodružných románů těch nejznámějších autorů. Užívat si tady můžete prakticky na nekonečných plážích. Potápění slibuje spousty zážitků. Podívat se lze na některého z celkem 26 druhů žraloků, případně na krásné mořské želvy. K cestování nepotřebujete žádná víza. Jen se vyplatí myslet na pojištění. To vám ale bez problémů zařídí třeba ERV pojišťovna. Prohlédnout pojistky si lze na ervpojistovna.cz.

Maledivy

Cestování s nádechem javoru

Víte, kde vznikl javorový sirup? Samozřejmě v Kanadě. Právě tam se vydáte po jeho stopách, a to klidně i na podzim. Hlavní předností země javorového listu je bezesporu rozmanitost krajiny. Podívat se můžete na krásná velká jezera a zavítáte do několika národních parků. Moc hezká jsou i velkoměsta Ottawa, Toronto či Montreal.

Kanada

Sardinie jako perla Středomoří

Zdánlivě v Sardinii najdete pouze vyprahlé planiny. Pokud cestujete vnitrozemím, pak tento dojem budete mít stoprocentně. Na severovýchodě se ovšem nachází hned několik luxusních letovisek. Jinak hodně mysticky vypadají nuraghy. Tyto přes 3000 let staré stavby jsou záhadné. Nikdo neví, proč vlastně byly postaveny a k jakému účelu sloužily. Nezapomeňte ni na návštěvu Cagliari.

Sardinie

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *