Jaro je tady: Máme pro vás 3 tipy na elegantní dámské přechodové bundy

Přechodové bundy

Konečně! Teploty začaly stoupat nahoru a jaro se hlásí o slovo. Radost máme bezesporu všichni, nicméně se změnou počasí je zapotřebí myslet na funkční a elegantní oblečení. Především ženy se zaměřují na aktuální trendy. Patří mezi ně určitě moderní přechodové bundypřechodové bundy. Právě ony se hodí v momentech, když už není nijak velká zima, ale o nějakém horku se také hovořit nedá. My vám v následujících řádcích dáme 3 tipy na modely, jež jsou maximálně funkční a dokážou zaujmout svým neotřelým vzhledem.

Prošívaná dámská bunda 7213

Zapomeňte na chladno i v poněkud studenějších jarních dnech! Prošívaná dámská bunda 7213 vás před zimou ochrání dokonale. Vyrobena je ze 100% polyesteru a zapínání je u ní řešeno zipem. Její součástí je kapuce, již lze bez problémů v případě potřeby odepnout. V přední části má bunda dvě praktické kapsy. Vybrat si ji lze v několika barevných variacích. Tíhnete-li ke chladnějším odstínům, můžete volit modrou či černou, moc hezky vypadají ale i odstíny červené nebo žluté.

Dámská prošívaná bunda 7213

Zdroj obrázku: modovo.cz

Dámská přechodná bunda Q13

Uvítala byste spíše poněkud užší střih bundy a prošívané provedení vám tolik nevyhovuje? Nebojte přechodové bundy Q13. Charakteristická je především tvarovanou neodnímatelnou kapucí a zapínáním na zip i patenty. Vepředu je také vybavena dvěma většími kapsami. Zapomenout u této bundy nelze ani na typickou barevnou podšívku.

Dámská přechodná bunda Q13 bordó

Zdroj obrázku: modovo.cz

Dámská prošívaná bunda P098

Tento model se vyznačuje dvojím provedením. Volit lze jak variantu černou, tak i pudrovou. Obě dvě verze mají barevnou podšívku. Střih je charakteristický jednou jedinou vnitřní kapsou a zapínáním na zip a patenty. Kapuci lze odepínat dle potřeby.

Dámská prošívaná bunda P098 černá

Zdroj obrázku: modovo.cz

Nakupte si pohodlně a výhodně online

Pravděpodobně se ptáte, kde lze zmiňované modely nakoupit? Vybrat si některý z nich anebo i mnohé jiné oděvy můžete v eshopu modovo.cz. Ten je mimo jiné typický expresním dodáním zboží a poštovným zdarma při nákupu nad 2000 korun.

Zdroj náhledového obrázku: modovo.cz

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.