Jak se můžete zbavit pokleslých očních víček nebo kruhů pod očima a očních váčků

Oko

S přibývajícím věkem ztrácí pokožka svou všestrannost a začíná viset. Tento pokles je nejvíce patrný na celém těle, zejména v oblasti kolem očí. Ve skutečnosti to často může vypadat, že máte povislá oční víčka. Pojem povislá víčka obsahuje obrovské množství významů.

Vrásky u oka
Zdroj: Pixabay

Co způsobuje povislá oční víčka?

Kůže kolem očních víček je jedna z nejštíhlejších a neustále se pohybuje. Je příliš vystavena slunečnímu záření. Tato kombinace štíhlé kůže, stálého mrkání a vlivu slunce způsobuje, že kůže se časem, gravitací a věkem prodlužuje. Tuk může být známkou mládí. Když si představíte přibližně dětskou tvář, je baculatá. A s věkem ztrácíme tuk a nabíráme tyto prohlubně a získáváme kostrbaté oči.

Jak si poradit s povislými víčky

Pokud vás trápí povislá víčka a povislá kůže, nejste sami. Stále více lidí zkoumá regenerační opravy, které vyhlazují vrásčitou kůži kolem očí. Léčba víček se soustředí na konkrétní anatomickou změnu, která problém způsobuje.

Nechirurgické způsoby

Počítáme-li hyaluronové masti nebo infuze jako Botox — vám mohou pomoci vypadat mladší. Tyto léky mohou vyhladit vrásky kolem očí, vyplnit prohlubně nebo upravit pokleslá víčka. Tyto položky pracují na nápravě problémů víček spojených s dozráváním a oslabením svalů, což vám udělá mladý úsměv.

Heřmánkové čajové sáčky

Můžete využít heřmánkový čaj s pytlíky. Heřmánkové čajové sáčky navíc mohou zmírnit blefaritidu, což jsou „v podstatě lupy, husté oleje a podráždění kolem řas. V každém případě tyto čajové zábaly nejsou vhodné pro postupující kruhy pod očima.

Chirurgické možnosti

  • Operace očních víček
  • Odstranění tuku
  • Repozice tuku

Cvičení s víčky

Šokující je, že nic takového není. Když se nad tím téměř zamyslíte, naše víčka cvičí celý den. Denně mžourají 30 000krát. Naše oči se neustále pohybují. Neexistuje nic dalšího, co bychom mohli udělat, abychom se těmto změnám ve zrání vyhnuli, oddálili je nebo je posunuli. Proto je nezbytné léčit alergie, suché oko a blefaritidu a vyhýbat se slunci.

Zdroj: novinky.cz, oftex.cz

Náhledové foto: Pixabay