Dárek

Jak na výběr originálního dárku pro partnera či partnerku? S těmito tipy to nebude problém!

Už se zase blíží výročí? Pak je zapotřebí opět přemýšlet nad nějakým vhodným dárkem. Potěšit zajímavou a funkční věcí lze kdykoli, a to nejenom při svátcích, narozeninách anebo jiných tradičních příležitostech. Jen je třeba vědět, co koupit! Alkohol a jídlo patří mezi zaručené záležitosti stejně jako víkendové či jiné pobyty. Kouzlo takovýchto dárků velmi brzy pomine. I proto se vyplatí koupit věci, jež nějakou dobu vydrží a budou skvěle sloužit. Naším tipem jsou erotické pomůcky. Jak je vybírat? Přesně na to se zaměříme v následujících řádcích a nezapomeneme dát ani zajímavé příklady.

Vybírejte se z moře zajímavých pomůcek

Moderní erotické pomůcky lze v současné době koupit jak v kamenných prodejnách, tak i v eshopech. Druhá varianta se jeví jako mnohem diskrétnější a jednodušší. Hodně širokou nabídku mají v eshopu Růžový Slon. Vybrat si tady lze spousty hraček určených pro ženy i pro muže, případně pro páry. Dokonce můžete využít i speciálního konfigurátoru, díky němuž vyberete rychle a efektivně přesně to, co potřebujete.

Nebojte se vibrátorů

Jakousi klasiku mezi lechtivými dárky představují bezesporu vibrátory. Zmiňovaný sexshop má v nabídce různé modely. Volit lze luxusní provedení, dvojité, rotační, na klitoris, bod G a mnohé jiné. Výborný je i masážní vibrátor. Třeba taková vibrační kačenka Duckie vypadá velmi nenápadně, nicméně i z obyčejné koupele dokáže udělat chvilky plné vzrušujících momentů. Vyznačuje se super vibracemi, tichým chodem a nevinným vzhledem.

Prostě si milostný život okořeňte

Jak na žhavý sex? To už záleží jen na vás. Mnohdy postačí pouze svůdné spodní prádlo. Určitě není problém vyzkoušet i mnohá afrodiziaka v případě, že příliš chuti na milování nemáte. Součástí milostného života se mohou stát i dilda nebo kroužky na penis pro pány. Konečná volba bude už jenom vaše. Inspirovat se můžete i v následujícím videu.

Zdroj videa: Youtube kanál ruzovyslon.cz

Zdroj náhledového obrázku: ruzovyslon.cz

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *