Oko

Jak na krásné řasy? Není to tak těžké

Bylo prokázáno, že k maximálnímu nárůstu délky řas poté, co začnete aplikovat některé z níže uvedených doporučení, dochází během šesti až osmi týdnů, a to až o velmi krásných 40-45 % jejich původní délky. To rozhodně stojí za zkoušku. A rozhodně nejde o nijak překvapivá čísla. Vše se odvíjí od poměrně krátkého růstového cyklu řas.

Když chcete sérum na řasy. Po jakých složkách se pohlédnout?

  • Bio peptidy jsou skvělé v tom, že perfektně posilují strukturu řas a obočí a díky tomu také snižují četnost jejich vypadávání. je to faktem, že silné řasy vypadnou mnohem spíše až na horní hranici své životnosti, která se pohybuje zhruba  mezi 30-90 dny.
  • Vitamíny A, C a E jsou také důležité. Prospívají pokožce očních víček a zároveň ji chrání.
  • Ženšenový výtažek tu také není náhodou. Přispívá totiž  k lepšímu prokrvení folikulů řas a jejich okolí, a díky tomu jsou řasy lépe zásobené výživou.
  • Výtažky z květů a ovoce ve spojení s pantenolem pak řasové folikuly přirozeně oživují a aktivují.

Strach

Séra na řasy s takovým složením stačí aplikovat jen 1x denně, ovšem na to správné místo – na oční linku. To je ona čára, kterou obvykle zvýrazňujeme tenkými tahy kosmetiky, zejména tekutých linek a tetovacích fix z drogerie. Může jít o horní i spodní linku, jak je libo. A nebojte se sérum použít i na obočí, pokud vám jeho tvar či barva nevyhovuje. Aplikace 1x denně je velmi jednoduchá a doopravdy příjemná – tedy pokud si omylem nenanesete sérum do oka.. Stačí si totiž „vyživit“ oči jen těsně před tím, než půjdete spát a zbytek nechat na matce přírodě a jejích kouzlech. Při nanášení séra večer se jako bonus vyhnete obtahování spodní oční linky –  – sérum na ni totiž díky gravitaci přirozeně steče. K nanášení séra vám pak nejlépe poslouží tenký štěteček, jež bývá obvykle přibalen.

Pomůže i ricinový olej

Nemáte v nejrůznější séra důvěru nebo se potýkáte s citlivou pokožkou? Vyzkoušejte čistý ricinový olej a aplikujte ho stejným způsobem. Lépe to jde na večer, protože nebudete muset řešit mastnou pokožku kolem očí během dne. Ráno se jednoduše odlíčíte, nanesete běžný make-up a můžete vyrazit do práce nebo za zábavou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *