Oko

Jak na krásné řasy? Není to tak těžké

Možná jste i vy nespokojení se vzhledem svých řas a obočí od přírody nebo právě prochází složitým obdobím stresu a kolotoč onemocnění, které z vaší krásy ubírá doslova řasu po řase. Pojďme se podívat na to, jaká látky jsou pro výživu řas potřeba a jak si je nejlépe opatřit.

Bylo prokázáno, že k maximálnímu nárůstu délky řas poté, co začnete aplikovat některé z níže uvedených doporučení, dochází během šesti až osmi týdnů, a to až o velmi krásných 40-45 % jejich původní délky. To rozhodně stojí za zkoušku. A rozhodně nejde o nijak překvapivá čísla. Vše se odvíjí od poměrně krátkého růstového cyklu řas.

Když chcete sérum na řasy. Po jakých složkách se pohlédnout?

  • Bio peptidy posilují strukturu řas a obočí a snižují frekvenci jejich vypadávání. Silné řasy totiž vypadnou spíše někde u horní hranice své životnosti, a ta se pohybuje mezi 30-90 dny.
  • Vitamíny A, C a E prospívají pokožce očního víčka a udržují ji vyživenou a chráněnou před negativními okolními vlivy.
  • Ženšenový výtažek přispívá k lepšímu prokrvení folikulů řas a jejich okolí, což zvyšuje lokální zásobování živinami.
  • Výtažky z květů a ovoce spolu s pantenolem pak řasové folikuly oživují.

Strach

Séra na řasy s takovým složením stačí aplikovat 1x denně na oční linku. To je místo, které obvykle zvýrazňujeme tenkými tahy tekutých linek z drogerie. Může jít o horní i spodní linku, a pokud nejste spokojené se stavem svého obočí, tak klidně i tam. Aplikace 1x denně je velmi příjemná. Stačí si totiž „vyživit“ oči těsně před spaním a zbytek nechat a přírodě. Při nanášení séra večer navíc není nutné obtahovat spodní linku – sérum na ni přirozeně steče. K nanášení nejlépe poslouží tenký štěteček.

Pomůže i ricinový olej

Nemáte v nejrůznější séra důvěru nebo se potýkáte s citlivou pokožkou? Vyzkoušejte čistý ricinový olej a aplikujte ho stejným způsobem. Lépe to jde na večer, protože nebudete muset řešit mastnou pokožku kolem očí během dne. Ráno se jednoduše odlíčíte, nanesete běžný make-up a můžete vyrazit do práce nebo za zábavou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *