Jak na dlouhé a šťastné manželství?

Často se stává, že po celou dobu vztahu máme na očích růžové brýle. Ovšem po svatbě se může ledacos změnit.  Uvědomte si jaký váš partner je už předtím a zůstaňte stát nohama na zemi. Podívejme se na pár rad, čemu se vyhnout, abychom docílili krásného dlouhého vztahu až do vaší smrti.

Neustálá stíhačka

Vyvolává ve vás zvuk smsky nebo mobilního vyzvánění nějaké obavy? Prohledáváte svému partnerovi oblečení a různé jiné věci? Důvěra a soukromí ve vztahu je jedno z nejdůležitějších věcí a nezáleží, zda jste spolu řadu let nebo pár měsíců. Nejen, že vás u toho může partner přistihnout a následně konfrontovat, ale nechcete být přece za slídila. Za to vám to opravdu nestojí. Co když náhodou najdete to, co hledáte a vaše obavy se naplní pravdou? Jak se k nim postavíte, jaká bude vaše reakce?

Pozor na kritiku a výčitky.

Pokud chcete domácí pohodu a klid, přestaňte partnerovi neustále něco vyčítat nebo ho kritizovat. To, že na něj budete neustále řvát a hádat se s ním ničemu nepomůže. Chcete, aby doma uklidil nebo vynesl odpadky? Zkuste to přes pozitivní motivaci. Dejte partnerovi prostor na různé koníčky a něco dobrého mu uvařte. Buď to ocení a doma se začne daleko víc starat, nebo počítejte s tím, že se asi nikdy nezmění a budete muset uklízet stále vy.

Vy jste vy a on je on

Hodně žen se pod mocí lásky vzdá svých koníčků, přátel a věcí, které je dřív naplňovaly. Je to z důvodu, že nyní mají přítele, se kterým chtějí trávit všechen svůj volný čas a nedělat nic jiného. Mají teď přece společné zájmy, kamarády a všechno můžete dělat spolu. Je to, ale opravdu tak? Když se podíváte na muže, tak si můžete všimnout, že muži nic takového neudělají. Proč by si nemohli zajít s kamarády na pivko nebo na fotbal?  Nevzdávejte se kvůli lásce věcí, které vás dělají šťastný. K tomuto vás přece nikdo nenutí. Muži jsou rádi, když je jejich partnerka nějak zajímavá a je sama sebou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *