Vozíky Meyra

Invalidní vozíky Meyra: Skvělá volba pro lepší mobilitu

Většina lidí považuje pohyb za naprosto přirozený a nedokáže si představit, že by ze dne na den o tuto schopnost přišla. Pokud skutečně ke ztrátě mobility dojde, vždy existuje alespoň částečné řešení, proto nezoufejte, jestli se to týká i vás. Díky invalidnímu vozíku si v první řadě zachováte samostatnost, neztratíte kontakt se svými blízkými, dopravíte se do práce a třeba se začnete aktivně věnovat i sportům, o kterých se vám dosud ani nezdálo.

Vše je otázkou pozitivního přístupu a dobrého rodinného zázemí. Život na invalidním vozíku může být plnohodnotný, a to v každém věku. Důležitým předpokladem je však i vhodně zvolený vozík.

Aktivní invalidní vozík

Ale který invalidní vozík je ten „správný“, když jich je k mání takové množství? Výběr není snadný a pravděpodobně se neobejdete bez odborné asistence. Což je sám o sobě důvod, proč se po vozíku poohlédnout u renomované firmy. Kvalifikovaní pracovníci z firmy Meyra vám doporučí takový vozík, který přesně odpovídá vašim individuálním potřebám.

Firma Meyra je ve „svém“ oboru pojem. Na trh vstoupila již v roce 1936, kdy se její zakladatel Wilhelm Meyer rozhodl pomáhat lidem se sníženou pohyblivostí. Bylo mu teprve 27 let, když položil základy společnosti, která se v průběhu dalších dekád vyšvihla mezi nejznámější evropské výrobce. V České republice jsou invalidní vozíky Meyra k dostání od roku 1991.

Více jak 80 let zkušeností s navrhováním a výrobou invalidních vozíků je na současné podobě sortimentu znát. V nabídce nechybí ani široké spektrum rehabilitačních pomůcek, elektrické invalidní vozíky a skútry.

Proč vsadit právě na Meyru?

Invalidní vozíky značky Meyra mají jedno společné. Všechny byly vyvinuty s ohledem na maximální funkčnost, a to společně se špičkovými odborníky z nemocnic a terapeutických center.

V kategorii mechanických vozíků najdete standardní, odlehčené, multifunkční a aktivní modely. Všechny jsou komfortní, bezpečné a individuálně modifikovatelné s množstvím volitelných prvků jako jsou stabilizační kolečka, držák berlí, kryty kol a nášlapná tyč pro doprovod.

Cenové rozpětí je pestré. Některé modely plně hradí zdravotní pojišťovna, u jiných je třeba počítat s doplatkem.

Elektrický invalidní vozík

Kde najdete kamenné pobočky firmy Meyra?

Společnost Meyra disponuje sedmi kamennými prodejnami, a to v Praze, Brně, Ostravě, Českých Budějovicích, Liberci, Plzni a Janských Lázních. Centrální sklad firmy se nachází v Poděbradech.  Mnoho užitečných informací nejen o invalidních vozících se lze dovědět na webu www.meyra.cz, kde nechybí ani nabídka dočasného zapůjčení pomůcky.

Nedílnou součástí služeb je také záruční a pozáruční servis. Servisní technici provádí běžné údržbové opravy přímo u zákazníků. Je-li nutné vozík opravit ve specializovaném středisku, dostanete po dobu opravy adekvátní náhradu.

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *