Několik tipů pro krásná prsa

Prsa

Která žena by nechtěla mít poprsí, jež by jí neustále slušelo. S pokračujícím věkem nicméně dochází k tomu, že ňadra získávají tvar, který již nepatří mezi ideál krásy. I proto se vyplatí vydat se cestou, která je nejvhodnější k zachování krásného poprsí. Učinit tak můžete dvěma způsoby. Tím prvním je bezesporu plastická operace. Jen málokterá žena ale chce, aby se její poprsí stalo obětí skalpelu a následných případných obtíží po operaci. I proto se vyplatí věci určené ke zpevnění prsou. Podívejme se na ně tedy podrobněji.

Masáž prsou

Základem péče mohou být speciální masáže prsou. Nejsou rozhodně nijak nepříjemné a zdlouhavé, nicméně vyplatí se u nich vsadit na služby profesionálů, kteří zvládnou masírovat poprsí tak, jak je zapotřebí. Použít je k masáži nezbytné hydratačních krémů anebo olejů, které jsou za tímto účelem stvořené. Většinou nejsou nijak výrazně drahé a o masáži si lze přečíst také v odborných webech anebo tištěných magazínech.

Vyvarujte se otřesů

Jestliže se chcete vyvarovat změny tvaru prsou, vyplatí se vyvarovat otřesům. Právě ty mají totiž často za následek změnu tvarů ňader. Především hopsavé sporty a ne zrovna kvalitní spodní prádlo mohou za mnohé nepříjemnosti. Opravdu pevná a ergonomicky řešená podprsenka dokáže doslova divy. Udrží poprsí ve stabilní pozici a vy se tak budete cítit mnohem bezpečněji z hlediska vaší vizáže, respektive vzhledu hrudníku.

Bylinky raději než tabletky

Tvar prsou mohou pomoct držet mimo jiné také některé známé bylinky. Výbornou volbou je třeba obklad z chmelu. Jestliže máte doma na bylinkové zahrádce měsíček či meduňku, můžete s obklady klidně začít ihned. Tvar, barva i pevnost prsou tak mohou být zachovány se vším všudy. S tabletek jsou sice některé doporučovány, nicméně je nutná konzultace s lékařem, případě s více odborníky.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay.com

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.