Erebos

Erebos: Osvěžte tělo i mysl

Doplňování tekutin je pro každého z nás zásadní. Obecně se uvádí, že by člověk měl denně vypít až 2,5 litru vody. Když se podíváme na trh, zjistíme, že se všude nacházejí vesměs uměle slazené nápoje vyráběné z ne příliš kvalitní vody. Často jsou dokonce ještě nepřirozeně sycené CO2. I proto se vyplatí najít si takový, který vám bude vyhovovat, a dokáže navíc nebudit jak tělo, tak i mysl zcela přirozenou cestou. Pokud nevíte, jaký nápoj zvolit, jste na správné adrese. My jsme si tu práci dali a vyzkoušeli přírodní revitalizující drink s antickým názvem Erebos.

Sázka na přírodní materiály

Jak s potravinami, tak i s pitím souvisí už jen samotný obal. Erebos je typický důrazem na tradiční ušlechtilé hodnoty a stáčí se do sklenic. Právě sklo totiž dokáže tekutinu co možná nejlépe uchovat, aby neztratila přirozené látky, vitamíny a minerály. Sklenice jsou baleny v papírových krabicích, jež jsou ještě vystlány dřevem. Už první dojem byl tedy ryze přírodní a luxusní.

Erebos

Zdroj obrázku: erebosdrink.cz

Detoxikace celého organismu

Lidské tělo je v průběhu dne zanášeno nejrůznějšími toxickými látkami. Vždyť už jenom vzduch, který dýcháme, každodenní stres a určité potraviny dokážou naše tělo doslova udusit nezdravými látkami. Erebos obsahuje až 19 druhů pečlivě vybraných tradičních bylin, jež mu dokážou dát revitalizující účinky. Vše je dáno i vysokým obsahem minerálů, vitamínů, jež jsou přirozeně navázány na vodě. Ta pochází přímo z Beskyd a vyznačuje se vysokou kvalitou a přirozenou chutí.

Skvělá chuť

Překvapila nás i vynikající osvěžující chuť, již nelze přirovnat k ostatním nápojům. Spolehnout se můžete i na energetický příjem, který díky nápoji získáte. Zároveň si můžete být jisti tím, že se jedná o zdravý zcela přirozený drink, jenž vám bude chutnat. Už žádná univerzální chuť umělých energetických drinků. Erebos naplní vaše chuťové pohárky, a navíc získáte potřebnou energii.

Zdroj náhledového obrázku: erebosdrink.cz

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.

1 komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *