synestar_marie

Efektivní hubnutí: Jak mi pomohl přípravek Synestar

Hubnutí je poměrně složitým procesem. Spousta lidí vše řeší přirozenou cestou, a to hlavně obrovským množstvím pohybu v kombinaci s minimem jídla. Tento způsob se ale mně osobně nezdá příliš příjemný. Vždy jsem se snažila najít cestu, kdy bych si mohla plně užívat a zároveň shazovat přebytečné kilogramy. Dlouhodobě jsem nemohla najít žádný prostředek, který by mi pomohl, až jsem narazila na Synestar. Ostatně právě moje recenze Synestar přiblíží…

Hlavně nic umělého…

Když jsem se o tomto přípravku dozvěděla, měla jsem trochu pochybnosti, jestli se nejedná o nějaký chemický preparát, který by mohl mému tělu škodit. Opak je ale pravdou, jelikož jde o ryze přírodní přípravek s unikátním složením. Neobsahuje žádné uměle vytvořené látky, jež by mohly být pro mé tělo škodlivé. Základem jeho fungování je především látka synefrin, což je přírodní alkaloid pocházející z pomerančovníku hořkého. Jeho působení je naprosto cílené a zasahuje přesně konkrétní tkáně. Na rozdíl od kofeinu a podobných látek nezvyšuje krevní tlak a nemá ani jiné vedlejší účinky.

Jednoduchý princip fungování

Přípravek Synestar funguje velmi jednoduše. Díky němu dochází k podpoře termogeneze organismu, tedy zvýšení teploty v těle. Ta dokáže urychlit metabolické procesy a tuky se odbourávají mnohem rychleji, což byl i můj případ. Mimo tuky ale odbourává z organismu i vodu, což je samozřejmě při hubnutí také maximálně žádoucí.

marie_promena

Zdroj obrázku: synestar.cz

Zhubla jsem 8 kg za měsíc

Ač se to zdá nemožné, zhubla jsem 8 kilogramů za měsíc. Spalovač Synestar jsem užívala dle příbalového letáku, a to buď před snídaní, anebo přímo před konkrétní fyzickou aktivitou. Bez té to samozřejmě také nešlo, nicméně většinou se jednalo o výlet anebo lehký výklus v parku. Už teď se těším, jak vše bude pokračovat dále a má tělesná hmotnost se dostane na kýžených 65 kilogramů.

Marie

Zdroj náhledového obrázku: synestar.cz

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.

2 komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *