EAGLE FITNESS

EAGLE FITNESS: Sportovní aktivity vás budou bavit

Rádi byste vypadali skvěle, měli vyrýsované svaly a optimální fyzickou kondici? Kdo by těchto cílů nechtěl dosáhnout? Vše ovšem není na první pohled až tak jednoduché, jak by se mohlo zdát. Alespoň v případě, že neznáte EAGLE FITNESS. Tato pražská posilovna kombinovaná s fitness centrem nabízí v podstatě všechno, co potřebujete ke kvalitnímu plnohodnotnému tréninku! Nevěříte, v následujících řádcích vás o tom přesvědčíme.

Kardiozóna

Zdroj obrázku: eaglefitness.cz

Komplexně vybavená posilovna

Hlavní předností, jíž posilovna Praha 9 disponuje, je bezesporu obrovský prostor se spoustou strojů. Obrovský sál na posilování má rozlohu 470 m2. Najdete zde vysoce kvalitní jedinečné posilovací stroje značek Life Fitness Pro2, EliteFTS, Watson či Hammer Strenght. Tréninkové prostředí tady mají jak rekreační sportovci, tak i profesionálové. Není problém domluvit se i na individuálním tréninkovém plánu, který vám ušijí profesionálové přímo na míru dle vašich tělesných dispozic. Trénovat budete moci po dobu celého roku a ani jeden den nebude stejný.

Svaly utužíte nejen v posilovně

Dvoupatrová budova o celkové ploše 650 m2 nepojímá logicky pouze posilovnu. K dispozici je zde například špičkově vybavená Kardiozóna s celkem 11 stanovišti. Jsou tady i značkové stroje Startrack, Life fitness anebo Concept Pro2 a další. Výbornou volbou je i Lifterna určená pro vzpírání a silový trojboj. Využijte určitě i cvičení venku na speciálně vybaveném Strongmanském dvoře.

Workout

Zdroj obrázku: eaglefitness.cz

A co ostatní sporty?

Zapomenout přitom nelze ani na aerobní sál určený pro bojová umění, který fitness Praha 9 nabízí. Velmi oblíbené jsou zejména lekce capoeiry, K-1 anebo fit brazil a dalších sportů. Výborné jsou pro dokonalou kondici i tréninky se sandbagem, kettlebellem činkami a medicinbaly. Tak co, jdete do toho? Sedněte do auta, zaparkujte si zdarma přímo před budovou EAGLE FITNESS a začněte.

Zdroj náhledového obrázku: eaglefitness.cz

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *