dieta Bílé

Dieta Lucie Bílé

Mnoho světových celebrit vyzkoušelo bezpočet diet, díky kterým zhubly a tyto se pak staly velmi populárními mezi běžnými lidmi. Nejinak je tomu i u českých celebrit. Jednou z takových je i dieta naší několikanásobné české slavice Lucie Bílé. V čem její dieta spočívá, jaké jsou dovolené a zakázané potraviny, to se dozvíte právě zde. Tak neváhejte a čtěte dále.

Lucie Bílá a její dieta

Dieta dle Lucie Bílé úplně vynechává ze svého jídelníčku hovězí a vepřové maso. Povolené je pouze králičí a krůtí. Dieta dále spočívá v konzumaci velkého množství ovoce, a to hlavně ananasu, který vámnejen dodá energii, ale zároveň je dobrým doplňkem diet, jelikoždobře spaluje tuky. Vynechat byste měli také mléčné výrobky. Je třeba dodržovat pevný harmonogram. Jídlo konzumujte třikrát denně po pětihodinových pauzách. Vynechejte také kávu a alkohol. Čaj si dopřejte pouze v době jídla. Před dietou byste měli absolvovat desetidenní detoxikační kúru, během níž budete jíst pouze zeleninu a pít teplou vodu.

Lucie Bílá – dieta a jídelníček

Nyní si můžete přečíst vzorový jídelníček. Na snídani si připravte celozrnný rohlík s plátkem dietní šunky a ananas. Na oběd si dejte přírodní krůtí plátek s vařenými bramborami a opět ananas. Povečeřte zeleninový vývar s vejcem. Druhý den posnídejte opět plátek celozrnného chleba, tofu a jablko. K obědu si připravte dušené králičí maso a rýži a k večeři pak vařenou brokolici s opečenou strouhankou. Třetí den si ráno dopřejte müsli s jablky a ananasem, k obědu krůtí prsa s dušenými fazolkami a k večeři květákovou polévku.Čtvrtý den si k snídani vezměte bílý jogurt s pomerančem, na oběd salát s vařenými krůtími kousky a ovocem, rozinkami a burskými oříšky.K večeři si zapečte celer, petržel a mrkev.Pátý den si ráno dopřejte ovesnou kaši s medem, poobědvejte pečené králičí stehno s rajčatovo-paprikovým salátem a večersi udělejte omeletu z vaječných bílků a k tomu si nakrájejte rajčata.

Výhody a nevýhody diety

Dieta Lucie Bílé a její jídelníček má své výhody i nevýhody. Výhodou této diety je fakt, že nezatěžujete organismus červeným masem, kávou a alkoholem. U této diety nemusíte, jak je tomu u jiných diet, počítat kalorie. Stačí jen vyloučit některá jídla ze svého jídelníčku. A navíc je spojena s detoxikační kúrou před zahájením diety. Jako nevýhodné se vám může jevit to, že si musíte hlídat složení stravy, protože je důležité tělu dodat všechny potřebné látky. Jíst můžete až po pětihodinových intervalech. A čaj, jelikož se počítá mezi jídlo, smíte pít pouze v době jídla.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay.com

 

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *