Dámská móda: Co letí tuto sezónu

Móda

Trendy v módní oblasti se prakticky neustále mění a letošní rok nebude žádnou výjimkou. Především dámské oblečení v tomto ohledu dozná jistým menších změn. Přesto lze říct, že se o nic převratného jednat nebude. Opakující se trendy budiž jasným dokladem tohoto tvrzení. My se v následujících řádcích na některé z nich podíváme mnohem podrobněji. Co si tedy obléct, abyste byla skutečně trendy.

Džíny se sepranými detaily a děrováním

Ano, právě džíny s děrováním mohou být určitě trendy. Dámská móda je v tomto ohledu prakticky nekonečná a dovolit si můžete cokoli, co uznáte za vhodné. Hodně zajímavé jsou třeba džíny American Eagle šedé barvy. Vyznačují se nejenom oním originálním barevným odstínem, ale také střihem Relaxed Fit a tím, že je jejich základem bavlna, již doplňuje elastan. Kalhoty vypadají svěže a trendy.

Mikiny s kapucí jsou stále v kurzu

Jasně, už se dávno nejedná o velké mikiny, které by dokonale zakrývaly celé kontury těla. Moderní jsou spíše přiléhavější modely vyznačující se nápaditostí střihu a nějakou zajímavou barvou. Optimální je volit toto dámské oblečení v bavlněném provedení. Bavlna je příjemná na dotek a také ochrání před chladem.

DžínyFoto: Modivo

Máte rády vatové bundy?

Na konci zimy a na jaře se rozhodně bude tento typ svrchního oblečení náramně hodit. Vatové bundy jsou typické střihem, který je poměrně dlouhý a bunda sahá až někde po kolena. Popravdě se nelze ničemu divit, jelikož zima jde mnohdy od nohou, jež jsou takto poměrně solidně chráněné.

Vesty se zatepleným límečkem

Raději byste vsadila na svrchní oblečení, které je zateplené, ale nekryje kompletně celé tělo? Pak není problém pořídit si vestu se zatepleným límečkem. Ta působí elegantně, nicméně dokáže člověka ochránit před chladem poměrně efektivně. K dispozici je spousta modelů v různobarevném provedení. Jaký zvolíte, je už pouze na vás a na tom, jak sladíte vestu s dalším outfitem.

Náhledové foto: Pixabay

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.