Nivea

Co všechno dokáže obyčejná Nivea

Tento krém funguje snad při každé situaci a je úplně pro všechny. Většinou se používá na hydrataci a skoro nikdo neví, co všechno dokáže. Jen pro upřesnění, jde o krém v klasickém kulatém balení.

Jak je to z vrásky?

Tento krém vaši pokožku bude postupně zvlhčovat, zpomalí i něco jako proces tvorby vašich vrásek, jež pomůže krásně vyhladit.

Strie

Pokud se chcete vyhnout nevzhledným striím, vaše pokožka musí být řádně hydratovaná. Takže krém od značky Nivea bude fungovat úplně stejně jako některé drahé oleje.

Kruhy pod očima

Probděná noc může mít špatný vliv na váš vzhled. Tmavé kruhy pod očima bývají někdy složité na zamaskování, my vám ale rádi poradíme super trik, jak tmavé kruhy pod očima nemít vůbec. Stačí si pouze nanést pod oči trošku krému a tím pádem se už nebudete muset obávat již zmiňovaných kruhů pod očima.

Make-up

Zaručeně si nebudete muset pořizovat nějaké speciální přípravky. Místo odličovacího mléka můžete spolehlivě použít Nivea krém. Pouze ho naneste na tamponek a přípravek je hotový. Mimochodem, zvlhčí i voděodolný make-up.

Nivea

Foto: Pixabay

Vysušená místa či tmavé skvrnky na loktech

Velké spousta lidí si stěžuje na tmavé skvrny či suchou pokožku na loktech. Zaručeně není potřeba pořizovat si nějaké speciální krémy, stačí vám obyčejný krém Nivea. Skvěle hydratuje a zjemňuje pokožku na vašich loktech. Úplně stejně bude fungovat na paty či kolena.

Jak je to se záněty?

Kupříkladu vyrážky či skvrny a jiné kožní potíže může zmírnit Nivea. Nepoužívejte ho ale na ekzémy. Ideální je pro prevenci a samozřejmě zklidnění zánětu.

Vyléčí Nivea i popáleniny?

Tímto krémem můžete zmírnit veškeré popáleniny. Zabrání totiž vytváření puchýřů či utiší bolest.

Skvělý balzám na rty

Díky krému Nivea už nebudete muset řešit popraskané rty. Tento krém totiž funguje o dost lépe, než normální balzámy a budete ho mít vždy po ruce.

Náhledové foto: Pixabay

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *