Mikrovlákno

Clear World přináší zdravou čistotu do vašich domovů a přírody

Internet je mocný nástroj. Otevírá pomyslnou bránu do světa informací a je úžasné, jak rychle si lze vygůglovat zkušenosti lidí, kteří si již koupili produkt, o který máte zrovna zájem. Stačí pár kliknutí a dozvíte se, jestli nejnovější model očekávaného rodinného auta splnil všechna očekávání. A co teprve služby… Zajímá vás, jaký je ten nový doktor z vedlejšího města? Není nic jednoduššího, než si o jeho přístupu něco přečíst na webu. Ovšem pozor – napadlo vás někdy, jak moc mohou být anonymní informace zavádějící?

Pídit se před nákupem po informacích o daném produktu či službě je samozřejmě naprosto v pořádku. Peníze nerostou na stromech a uživatelská recenze může mít cenu zlata. Ovšem pouze za předpokladu, že její autor není anonymní a píše na seriózním portálu.

Co bývá cílem diskuzí o „podvodných“ firmách?

Na opačném konci barikády stojí anonymové, kteří spamují diskuzní fóra ničím nepodloženými negativy. Portálů, kde lze zdarma očernit jakoukoliv firmu, je na internetu nespočet. Napadlo vás však někdy, proč takové projekty vznikají?

K častým důvodům patří lítý konkurenční boj. Množství těch, kteří nemohou konkurovat kvalitou produktů a služeb, očerňuje ostatní na diskuzních fórech na webech o podvodných firmách. Příklad z praxe hovoří za vše.

Rotowash

Zdroj obrázku: clearworld.cz

Na anonymy doplácí i Clear World

Relativně nedávno jsem si pořídil parní čistič od Clear Worldu. Dal jsem na doporučení blízkého přítele, který má stejný stroj již několik let a nedá na něj dopustit. Mile mě překvapil přístup prodávajícího – nic nenutil, vše trpělivě vysvětlovat tak dlouho, než jsem vše pochopil.

Když jsem se o pozitivních zkušenostech s firmou Clear World zmínil kolegovi, pár dní na to kontroval s tím, že jde o podvodníky – „píšou o tom přece na internetu“. Nakonec jsem ho přesvědčil o opaku a vysvětlil mu, jak se věci mají.

Kvalitní parní čističe Clear World jsou pouhou pomyslnou kapkou v moři. Neprávem očerněných firem jsou stovky, ne-li tisíce. Než se příště necháte zmanipulovat pomluvami zhrzené konkurence, zapojte selský rozum a hledejte důvěryhodné zdroje informací!

Zdroj náhledového obrázku: clearworld.cz

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *