Čeští sportovci si oblíbili masážní pistole MISURA

Masážní pistole

Jak zregenerovat po náročném fyzickém výkonu? Můžete si napustit horkou vanu, jít do sauny nebo na masáž. Nebo si jednoduše pomůžete doma pomocí masážní pistole. Profesionální sportovci a jejich trenéři tuto pomůcku využívají zcela běžně.

Co je to taková masážní pistole? Na vaše unavené svaly má stejný efekt jako klasická masáž. Rozdíl spočívá v tom, že nemusíte nikomu platit za masírování. Jednou si pořídíte pistoli a tu sami používáte podle potřeby. Pistole má různé nástavce na rozdílné skupiny svalstva.

Masážní pistole

Foto: misura.store/cs

V čem se od sebe masážní pistole liší?

Kolik peněz si připravit a podle čeho takovou pistoli vybrat? Ceny se pohybují v nižších jednotkách tisíc korun, za kvalitu si obvykle připlatíte více a samozřejmě se to vyplatí. Oblíbeným výrobcem masážních pistolí v Česku je společnost MISURA. Jejich vlajkovou lodí je model MB1 Pro, který si oblíbili profesionální maséři, trenéři, vrcholoví sportovci a kulturisté. Značka navázala spolupráci s prvoligovým rugby týmem RC Praga Praha, fitkem Shark Zonez Loun, posilovnou Factory Pro a chystá i další spolupráce. Sportovci si ji chválí – a proč?

Co je na masážních pistolích MISURA jiného? Stejně jako konkurence nabízí řadu nástavců, takže mohou fungovat jako masážní přístroj na chodidla, na bolavý krk, ale samozřejmě i lýtka, stehna atd. Kupujete si prostě univerzální přístroj. U přístroje MISURA si uživatelé chválí hlavně tvar. MB 1 Pro svým tvarem připomíná vrtačku, takže se dobře drží a ani po delší době používání z ní nebolí zápěstí. Kromě toho tlumí vibrace a na jedno nabití vydrží až 8 h provozu i při vysokém výkonu.

Nemusíte být profesionální sportovec

Nabyli jste teď dojmu, že jde o skvělého pomocníka pro profíky? Nemusíte být profesionálním sportovcem. Hledáte odpověď na otázku, jak na bolest zad? Masážní pistole pomůže. Cítíte se unaveni po celém dni chození v práci? Zkuste masážní pistoli. Opravdu není určená pouze profesionálům.

Náhledové foto: misura.store/cs

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.