Bussines Brunch

Business Brunch: Největší pravidelné setkání personalistů

Personalisté a v podstatě jacíkoli HR pracovníci se neustále setkávají s lidmi a jejich práce je velmi náročná. Často se dostávají do zcela nových neobvyklých situací, jež musí co nejrychleji a samozřejmě co nejefektivněji řešit. I proto se vyplatí navštěvovat různá školení a setkání, která mohou přinést spousty inspirace. Zkrátka zjistíte, jak se určité věci řeší jinak a možná efektivněji, než je tomu u vás. Pokud nevíte, kde získat potřebné informace, jste na správné adrese. Podrobně představíme tradiční setkání HR pracovníků Business Brunch.

Tradiční setkání HR pracovníků

Business Brunch je již tradičním setkáním personalistů a lidí pracujících na pozicích, jež jsou s personalistikou spojeny. Koná s již od roku 2005 a vyznačuje se zcela specifickou tvůrčí atmosférou. Ta je dána jednak tradicí tohoto setkávání a jednak také osobností Františka Hroníka majícího v této oblasti nepřeberné zkušenosti, o něž se svým specifickým způsobem podělí. Každým rokem se této specifické akce zúčastní více než 2000 lidí.

Vyslechněte si slova osobností

Jednou z nejznámějších osobností v oblasti řízení lidských zdrojů je bezesporu František Hroník. Jedná se o osobnost, jež se věnuje jako jedna z prvních od 90. let behaviorální psychologii z pohledu jejího propojení s prostředím byznysu. Poslechnout si budete moci nejen tohoto zkušeného lektora, ale i další osobnosti.

Přátelské a otevřené prostředí

Velkou výhodou této akce je bezesporu fakt, že probíhá v přátelské atmosféře vedoucí k tvůrčímu prostředí. HR manažeři mají na tuto akci vstup tradičně zcela zdarma. Společnost MotivP nabízí navíc možnost zhlédnutí nejrůznějších přednášek i přímo online. Podívat se na jejich webu můžete jak na akce, jež probíhaly v minulosti, tak i pozvánku na aktuální Business Brunch.

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *