Anti-age sérum Perpetuum je první samoomlazovací sérum

Mladá pleť

Z lifestylových magazínu i z pultů obchodů s kosmetikou se na nás valí produkty slibující omlazení. Často je však jejich efekt slabý. Obvykle jsme jako ženy seznámeny se složkami kosmetiky, které nám umí pomoci ke kráse. Avšak tato séra nikdy neobsahují vše, co bychom v nich čekaly. Po séru s kompletním obsahem účinných složek již ale nemusíte pátrat. Na trh jej uvedla společnost PURE DISTRICT pod názvem PERPETUUM.

Konečně je na trhu anti-age sérum s kompletním složením pro omlazení pleti

Anti-age sérum PERPETUUM od PURE DISTRICT je doslova nadupané účinnými složkami, které nejenže zastavují stárnutí, dokonce nutí pleť mládnout. Sérum proti vráskám dělá pleť dokonale hydratovanou, vyhlazenou, elastickou a sametovou. Aplikovat jej je možné všude tam, kde se nám vrásky snaží připomenout datum našeho narození, nebo nám vyčíst, že jsme se k pleti nechovaly s dostatečným respektem.

Zanedbávání péče o pleť, nedostatečná hydratace, přílišné vystavovávání se sluníčku, nedokonalé odličování – to je jen několik častých příčin, které vedou k předčasnému nástupu vrásek a ke stárnutí pleti. Věk se však nakonec ozve u každé z nás. Se sérem PERPETUUM však získáváme pomocníka pro téměř nekonečné mládí a krásu.

Unikátní bio sérum nabízí samoomlazující účinky pro pleť

Za návrhem složení samoomlazujícího séra PERPETUUM stojí PharmDr. Lucia Havlíková. Do jeho složení nakombinovala klinicky ověřené a patentované účinné látky pomáhající pleti zachovat si svěžest či dokonce omládnout.

Omlazující bio sérum obsahuje přírodní výtažky z bylin, ale i patentované molekuly účinných látek. Samozřejmě nesmí chybět kyselina hyaluronová. Ta, která je obsažena v séru PERPETUUM, je speciálně zmenšená, díky čemuž má až 18× vyšší vstřebatelnost než běžně používané molekuly této kyseliny.

Zajímavou složkou je též Hexapetid 7, který má schopnost chránit naši pleť nejen před UV zářením, ale též před negativními vlivy modrého světla z displejů. Dovede potlačovat tvorbu interleukinu, který způsobuje stárnutí.

Hexapetid 12 zas stimuluje produkci elastinu. Díky tomu se vyhneme poklesu kontur obličeje. Stimulace fibroplastů má dokonce schopnost vyhlazovat jizvičky třeba po akné.

Náhledové foto: Pixabay

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.