Acra posilovací lavice

Acra posilovací lavice 7 poloh

Posilovacích lavic je na trhu celá řada. Jak si ale vybrat tu pravou? V naší recenzi vám představíme Acra posilovací lavici, která má 7 poloh. Jaké má parametry a které svalové partie na ní můžete posilovat?

Jak vybrat posilovací lavici

Především si musíte ujasnit, k čemu vám lavice bude sloužit. Chcete-li na ní posilovat břišní či zádové partie, nebo potřebujete lavici pro bench-press a posilování s činkami. Samozřejmostí jsou vaše finanční možnosti a také možnosti pro uskladnění. Nemáte-li mnoho prostoru, doporučujeme pořídit si lavici kombinovanou. Nikdy také nepodceňujte nosnost lavice, která je předepsaná výrobcem. Lavice by se mohla poškodit, v horším případě by mohlo dojít k vašemu zranění.

Acra posilovací lavice

Acra posilovací víceúčelová lavice je vhodná k posilování různých svalových partií. Vzhledem k tomu, že její opěradlo můžete dát do sedmi různých poloh, nabízí se vám na ní provádět mnoho zajímavých a účinných cviků jak s činkami, tak bez nich. Využít ji můžete v šikmé poloze k posilování nejen svalů břicha, ale i zad. K posilování ji lze využít i jako rovnou lavici. Její sklon lze nastavit také do záporného úhlu, kdy na ní budete cvičit hlavou a tělem šikmo k zemi.

Acra posilovací lavice a její parametry

Hmotnost lavičky je 16 kg, její nosnost pak až 180 kg. Na nosnost lavice si dejte obzvláště pozor. Pokud budete používat činky, nezapomeňte jejich hmotnost přičíst ke své váze těla. Zvažte také, nejen kolik kilogramů vážíte teď, ale na jakou váhu se chcete dostat. Obdobně rozmýšlejte i s váhou činek. Lavice má ve složeném stavu cca 1,22 m, šířku 43 cm a hloubku 128 cm. Co se týká rozměrů u složené lavice, ty jsou následující – 149 x 39 x 12 cm. Díky hrazdičce na boku rámu se vám bude velmi dobře přenášet. Cenově se tato posilovací lavice pohybuje průměrně kolem 1900 Kč.

Zdroj náhledového obrázku: srovname.cz

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *