Garmin Vivofit

Fitness náramek Garmin VivoFit vám to změří…

Sportovní náramky jsou vynikajícími pomocníky v každodenním životě. Pokud potřebujete zjistit, jak na tom momentálně jste se spálenými kaloriemi, s tepem, anebo kolik je momentálně hodin, pak máte s tímto náramkem vyhráno. Tedy alespoň tehdy, když si jej koupíte ve značkovém vysoce kvalitním provedení! Mezi velmi oblíbené dnes patří fitness náramky Garmin Vivofit. I proto se na tento typ náramku budeme soustředit v následujícím textu. Naše malá Garmin Vivofit recenze vám může pomoct při volbě takovéhoto sportovního náramku zejména díky jeho vlastnostem, které detailně odkryje.

Inteligentní náramek se představuje

Garmin Vivofit je inteligentním fitness náramkem, který je schopen při nošení efektivně monitorovat tělesnou aktivitu. Na rozdíl od ostatních fitness náramků dokáže tento bez problémů monitorovat vaše tělo nepřetržitě, Disponuje totiž integrovanou baterií, které celou obsluhu náramku hravě zvládne. Její výdrž se datuje do doby jednoho roku. Fungovat tento náramek může jako naprosto plnohodnotné fitness hodinky. Ostatně na funkce se budeme soustředit v následujících řádcích.

Co všechno dokáže Garmin Vivofit

Garmin Vivofit disponuje celou řadou funkcí, které vám nabízíme v následujícím jednoduché přehledu.

–          prohnutý barevný displej

–          čas

–          počet kroků

–          odpočítávání kroků do stanoveného cíle

–          zobrazení prošlé vzdálenosti

–          spálené kalorie

–          indikátor nečinnosti

–          aktuální mód noc/ den

–          Garmin Connect pro propojení s pc, tabletem anebo smartphonem

V čem je ještě výjimečný?

Určitě je zapotřebí vyzvednout ještě konektivitu samotného náramku s chytrými přístroji. Bez problémů jej můžete napojit na zařízení na platformě androidu anebo iOS. Pomocí Garmin Connect se budete moci online pochlubit s dosaženými výsledky vaší pohybové aktivity. Použitelný je Garmin Vivofit 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Vybrat si jej můžete hned v několika barevných variacích. Cena náramku začíná na 2 401 korunách. Porovnat si jeho ceny ostatně můžete zde.

Zdroj náhledového obrázku: srovname.cz

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *