Víno

3 tipy na skvělé nealkoholické víno

Milujete skvělou chuť vína, ale nemůžete si ho ze zdravotních důvodů dopřát? Chtěli byste si dát víno, ale potřebujete řídit, případně nemáte kladný vztah k alkoholu? Pokud jsou vaše odpovědi kladné, rozhodně nijak nevěště hlavu. Vychutnat si totiž můžete vynikající nealkoholické víno. Že takové neznáte? Pak jste na správném místě. My vám totiž v následujících řádcích popíšeme, jak takové víno vzniká, a soustředíme se na 3 vybraná, která mimo jiné najdete v eshopu zdravavina.cz.

Několik faktů a nealkoholickém vínu

Jak vlastně takové nealkoholické víno vzniká. Vyrábí se z takzvaného tichého vína ve vakuové komoře, kde je postupně odstraňován alkohol. Jedná se o proces, který je unikátní tím, že dokáže ve vínu zachovat skvělou chuť a také spousty dalších pozitivních vlastností. Obsah alkoholu ve standardním, šumivém či perlivém vínu je snížen na pouhých 0 až 0,5 %. Do nápoje lze při výrobě také přidávat hroznový mošt, případně cukr.

Chuť Francie s Pierre Zero Blanc

Už při prvním pohledu na zlatavou barvu tohoto nealkoholického vína na něj budete mít chuť. Je lehce šumivé a má příjemné svěží aroma. Sklizeň hroznů pro tento druh vína probíhá v noci, kdy je zajištěna stabilita cukernatosti. Výsledkem je nápoj, který vás osvěží a dodá vám novou energii.

Pierre Zero Blanc

Zdroj obrázku: zdravavina.cz

Červený nádech Opia Organic Rouge

Milujete spíše červené víno. V nealkoholické podobě je výbornou volbou odrůda Cabernet Sauvignon Opia Organic Rouge. Typické je toto víno hlavně přítomností jemných tříslovin obohacujících jeho chuť. Jeho výroba je charakteristická absencí fermentace.

Pierre Zero Grande Réserve Rouge

Zdroj obrázku: zdravavina.cz

Příjemný zážitek s Pierre Zero Grande Réserve Rouge

Mezi známé nealkoholické nápoje patří také víno Pierre Zero Grande Réserve Rouge. Koření, vanilka, červené ovoce. Přesně tyto tři složky jsou v něm dokonale zkombinovány tak, že výsledek je úchvatný.

Opia Organic Rouge

Zdroj obrázku: zdravavina.cz

Zdroj náhledového obrázku: zdravavina.cz

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *