Česnek jako afrodiziakum

3 tipy na ryze přírodní afrodiziaka

Únava lidského organismu je sice přirozená. Pokud ale přichází poměrně často, určitě není vítaným hostem. I proto se vyplatí zejména v současných zimních měsících vsadit na nejrůznější přírodní preparáty a afrodiziaka. Těch je dnes k dostání neskutečné množství. Ne všechny jsou ale ryze přírodního charakteru. V následujících řádcích vám proto dáme celkem 3 tipy na zajímavá přírodní afrodiziaka, která vás jistě dokážou probudit zpět k životu!

Tradiční český česnek

Doslova motorem našich předků byl vysoce kvalitní česnek. Dnes se jej spousta dováží ze zahraničí, nicméně tuzemský je k dostání také. Vypěstovat si jej klidně můžete i na vlastní zahrádce. Látky obsažené v této rostlině mohou pomoct omládnout klidně i o 10 let. Tvrdí to alespoň tibetští mnichové, kteří služby kvalitního česneku využívají také. Česnek obsahuje celou řadu vitamínů A, B a C. Je v něm i vápník, jód a selen. Dokáže efektivně zvýšit chuť na sex podobně jako třeba viagra anebo jiné preparáty. Snižuje hladinu cholesterolu v krvi a zmírňuje stres.

Magické granátové jablko

Výbornou volbou je také granátové jablko. Obsahuje velké množství vitamínů. Ve starověku se používalo i na výrobu lahodného vína. Často bývá zobrazeno spolu se starořeckou bohyní krásy Afroditou, což také leccos dokazuje o jeho pozitivním vlivu na krásu či sex.

Dva čínské kořeny plné energie

Z Číny pocházejí dva kořeny doslova napěchované sílou. V první řadě se jedná o ženšen tradičně používaný pro zvýšení dlouhověkosti a také sexuální vitality. Dokáže zlepšit i fungování metabolismu a pomáhá proti depresím. Vynikající je i zázvor pravý, který se řadí mezi tradiční východní afrodisiaka. Mladý a oloupaný kořen zázvoru dokáže skvěle stimulovat krevní oběh, díky čemuž je u Číňanů velmi ceněný. Zbaví vás i zbytečného stresu a nepříjemné únavy. V současnosti jej lze velmi pohodlně sehnat kdekoli.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay.com

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *