Zimní dovolené v lázních. Kam vyrazit?

wellness

Nejen v létě se jezdí na dovolenou. Ať už chcete nabrat sílu před svátky, odpočinout si mezi sháněním dárků a pečením vánočního cukroví, nebo plánujete novoroční pobyt, zkuste se mrknout na lázně. Zima vás nebude lákat ven, takže si o to víc budete užívat hýčkání v podobě masáží, vířivek, různých procedur, zkrátka spa. Kam vyrazit? Mrkneme se na krásné resorty.

Lázně Bělohrad – luxusní i zdravotní pobyty

Velkou výhodou dnešních spa je skutečnost, že si zde dopřejete spoustu procedur, které vám naordinují profesionálové, kteří mají zkušenosti se zdravotní léčbou. Nemusíte mít po operaci kolene, přesto si jej namůžete třeba při sportu. Na to lístek do lázní nedostanete, můžete si ale zaplatit pobyt, kde se vám odborníci na problém stejně podívají. Jestli tedy řešíte potíže s pohybovým aparátem, vyrazte do města, kde jsou klasické zdravotní lázně, ale také exkluzivní resort, který s nimi spolupracuje. Takové jsou Lázně Bělohrad. V tomto východočeském městečku se dlouho věnují rekonvalescencím a léčbě právě pohybového aparátu. Vedle tradičních lázní tu však je i luxusní wellness resort Tree of Life, kde je i exkluzivní wellness a například i skvělá restaurace.

Lázně Chateau Herálec – péče a relax

Jako další exkluzivní místo tu máme lázně Chateau Herálec. Ty leží v samém srdci Vysočiny a jde vlastně o butikový typ hotelu, kde se vám dostane prvotřídní péče i soukromí. Budete se navíc cítit jako aristokraté, protože budete na zámku. Mají tu skvělou kuchyni, kde se vaří výhradně z čerstvých surovin bez chemických přísad a dochucovadel. Wellness služby tu jsou propojeny s luxusní francouzskou kosmetikou L´Occitane. Právě tyto lázně jsou první svého druhu v České republice, jež spolupracují s touto značkou. Necháte se hýčkat masážemi, zábaly, peelingy i klasickou kosmetikou. Vyberte si zimní pobyt v lázních na Spa.cz, kde máte pestrý výběr ubytování.

Náhledové foto: Pixabay

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.