Zeštíhlující šaty

Zeštíhlující prádlo vypadá skvěle a skryje nedostatky

Chtěla byste si obléct krásné šaty, legíny nebo jiné oblečení bez jakýchkoli výčitek, že byste v nich ukázala více, než chcete? Pokud ano, vyplatí se vše vsadit na kvalitní zeštíhlující typ prádla, které dokáže nedostatky efektivně skrýt, popřípadě alespoň částečně eliminovat. Zároveň toto prádlo vypadá skvěle a budete se v něm cítit maximálně příjemně. Podobně je na tom z hlediska celkového efektu i stahovací prádlo. My se v následujícím textu zaměříme na některé vybrané modely z internetového obchodu Prádlo Amira.

Stahovací kalhotky Plie

Pokud potřebujete stáhnout oblast břicha a také boky, vyplatí se kvalitní stahovací kalhotky Plie. Jsou vyrobeny z velmi příjemného materiálu, který nebudete cítit, nicméně efekt vytvoří maximální. 80 % tvoří polyamid, 15 % elastan a 5 % bavlna. Díky nim si budete moci obléct i šaty menších velikostí, které byte třeba přes boky nebyla schopna přetáhnout.

Diskrétní tvarovací a stahovací košilka CHANGE Shape It

Jestliže chcete stáhnout nejen oblasti boků a bříško, ale i zadeček, bude se vám hodit diskrétní tvarovací a stahovací košilka Change Shape It. Jejím základem je polyamid, a to z 85 % a elastan z 15 %. Je maximálně diskrétní, jelikož pod prádlem není vidět. V nabídce zmiňovaného eshopu je v černé nebo tělové barvě.

Zeštíhlující prádlo

Kdo by nechtěl nosit krásné sexy prádlo a ještě při tom hubnout? Moderní zeštíhlující prádlo to dokáže, tak proč jej nevyzkoušet? Díky inovativním vlastnostem a využití mikrokapslí je velmi bohaté na ryze přírodní aktivní látky. Typické jsou hlavně kofein, mastné kyseliny, retinol a vitamín E či aloe. Prádlo tvaruje aktivně postavu a zmírňuje poškození, jež způsobila celulitida. Při fyzické aktivitě je povzbuzen kožní mikrooběh, kvůli němuž dochází k okysličení tkání a urychlení spalování tuků. Vybírat si můžete zeštíhlující kalhotky, body a další oděvy.

Zdroj náhledového obrázku: pradlo-amira.cz

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *