Ořešák černý

Zbavte se efektivně parazitů ve vašem těle

Lidský organismus je velmi složitý a mnohdy nefunguje tak, jak by měl. Příčinou mohou být paraziti, kteří se na vašem těle prostě a jednoduše přiživují. Přibližně 85 – 95 % populace má bohužel parazity, kteří přispívají k různým onemocněním. Dokonce mohou být jejich přímo příčinou. O těchto organismech přiživujících se na lidském těle spousta z nás bohužel neví, jelikož se projevují až po velmi dlouhé době, nebo vůbec. Podívejme se tedy na to, co vlastně paraziti jsou, o které se jedná a jakým způsobem s nimi efektivně bojovat.

Co jsou paraziti

Parazit je cizopasník, který žije na úkor svého hostitele. Využívá jeho organismu ke své obživě. Díky tomu právě hostiteli více či méně škodí. Parazit svého hostitele pouze využívá a nezabíjí jej. Sám by totiž nebyl schopen bez hostitele přežít. Oběť cizopasníka strádá a často z ní vysává energii, kterou potřebuje ke svému každodennímu fungování.

Příklady parazitů a vnik do lidského těla

Parazitů je celá řada. Nejčastějšími rostlinnými jsou zejména jmelí, rzi a také sněti. Například právě jmelí můžete spatřit na různých stromech. Většinou se odstraňuje nejen na Vánoce, ale také proto, aby se stromům ulehčilo. Ze živočišných parazitů jmenujme zejména blechy, komáry a především střevní parazity. Ty se dostávají do těla díky stravě a závadné vodě. Nejčastěji se ukrývají v případě tasemnic, roupů a dalších parazitů v mase. V minulosti lidé s cizopasníky až tak velké problémy neměli, jelikož jejich příjem masa byl pětinový.

Extrakt z ořešáku černého jako skvělé řešení

Očištění střevního traktu nemusí být nijak výrazně náročné. Postačí k němu pouze kvalitní extrakt z ořešáku černého. Již v minulosti používali extrakt ze slupek tohoto amerického ořešáku indiánské kmeny za účelem očištění trávicího traktu. Dnes jej lze sehnat přímo v balení jako doplněk stravy, takže vaše očista od parazitů může být mnohem rychlejší a efektivnější.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *